دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS46NW03E

Bosch Dishwasher 14 sets SMS46NW03E

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۹/۹۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
ظرفیت
12 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
6 برنامه
رده انرژی مصرفی
++A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS46NW03E

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS46NW03E یکی از کارآمد ترین و مخاطب پسند ترین ماشین ظرفشویی بوش است. در این ماشین ظرفشویی میزان مصرف انرژی بسیار کم می باشد و آن هم به واسطه موتور اکوسایلنس  درایو Eco Silence Drive می باشد. ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E دارای 3 طبقه بوده و طبقه ها قابل جابه جایی می باشند به گونه ای که هر اندازه از ظرف را می توان در آن جایی داد. در آن می توان طبقه سوم را به کلی خارج کرد.

رنگ این ماشین ظرفشویی بوش، نقره ای بوده و به راحتی با هر دکوراسیونی سازگاری پیدا خواهد کرد. بوش در ماشین ظرفشویی 14 نفره SMS46NW03E از برنامه ها و آپشن های متنوعی استفاده کرده است که کاربر می تواند از میان آنها انتخاب کند.  به منظور خشک کردن بیشتر ظرف ها( مخصوصا ظروف پلاستیکی) از ویژگی و گزینه ای کاربردی به نام خشک کن بیشتر Extra Drying بهره برده شده است. در این ماشین ظرفشویی  برنامه ای خاص با دمای 40 درجه برای شستشوی ظروف شیشه ای استفاده شده است . در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E قابلیت Aqua Stop وجود دارد که در صورت نشتی جریان اب ورودی قطع می شود و در ادامه به آن بیشتر می پردازیم.  به منظور ایمنی و یا تمیز کردن و مراقبت از ماشین ظرفشویی، بوش از برنامه ای جدا برای شستشوی خود ماشین استفاده کرده است که بسیار کاربردی می باشد و به راحتی ماشین ظرفشویی را تمیز می کند. 

SMS46NW03E

 ایمنی ظروف شیشه ای با ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E

همانطور که می دانید اب معمولا دارای املاح معدنی است که در بعضی از موارد آنقدر این املاح زیاد است که در زمان خش شدن ظرف ها لکه هایی بر روی آن ها باقی می ماند. هر چه املاح معدنی بیشتر باشد میزان سختی آب بیشتر و میزان رسوب بر روی ظرف ها بیشتر تشکیل می شود. بوش در ماشین ظرفشویی 14 نفره مدل SMS46NW03E  از تنظیم کننده سختی اب استفاده کرده است. با این ویژگی درجه سختی اب اندازی گیری می شود و متناسب با آن میزان مصرف اب و یا دمای شستشو تعیین شده و اعمال می شود. دیگر با این ماشین ظرفشویی لکه هایی سفید رنگ بر روی ظروف شیشه ای ایجاد نخواهد شد.

 ایمنی ظروف شیشه ای با ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E

جلوگیری از نشت آب در ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E 

بوش در ماشین ظرفشویی خود از سنسور نشت اب استفاده کرده است. این سنسور در زمانی که فشار اب کم شود و یا اب از ماشین ظرفشویی خارج نشود، جریان اب ورودی را قطع می کند. حتما می دانید که این ویژگی بسیار کاربردی است اما چرا؟  با این ویژگی دیگر محیط آشپزخانه را آب بر نمی دارد و یا به موتور و ماشین ظرفشویی صدمه وارد نمی شود. کاربر زمانی که ماشین پمپ را متوقف می کند و خطایی بر روی صفحه نمایش دیجیتالی ایجاد می شود و یا نشان داده می شود. بعد از رفع عیب می توان ماشین ظرفشویی را دوباره راه اندازی کرد. 

جلوگیری از نشت آب در ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E 

شستشوی خودکار ماشین ظرفشویی با برنامه اختصاصی Machine Care

 در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS46NW03E  از برنامه ای اختصاصی برای شستشوی ماشین ظرفشویی استفاده شده است. این برنامه بسیار کاربردی است چون همانطور که می دانید ماشین ظرفشویی مانند هر وسیله ای دیگر جرم بر می دارد هر چند داخل آن را از استیل ضد زنگ می سازند. برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS46NW03E  برنامه Machine Care را انتخاب و درب ماشین ظرفشویی را باید ببندید. باید مطمئن بود که در ماشین ظرفشویی بوش هیچ گونه ظرفی وجود نداشته باشد. برای شسشتو معمولا از آب لیمو و یا مواد دیگری استفاده می شود که باید در این زمینه تحقیق بیشتری را به عمل آورد. لازم به ذکر است که این برنامه اتوماتیک بوده و مدت زمان مشخصی را دارد.

شستشوی خودکار ماشین ظرفشویی با برنامه اختصاصی Machine Care

برنامه اتوماتیک 45 تا 65 درجه در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E 

 از یک طرف برنامه اتوماتیک به کاربر نیاز ندارد و همه سیکل ها مانند اضافه کردن شوینده، اب و یا میزان اعمال دور و انرژی به صورت اتوماتیکی صورت می گیرد. اما باید بدانیم که در این برنامه دما از 45 تا 65 درجه می تواند متغیر باشد ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره به منظور بهینه کردن میزان مصرف اب و انرژی از سنسور بار استفاده کرده است که در آن میزان ظرف ها اندازه گیری شده و بر همین اساس میزان انرژی و آب اعمال می شود و شستشویی بهینه و کارآمد و ایده ال صورت می گیرد. 

برنامه اتوماتیک 45 تا 65 درجه در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E 

قفسه ها در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E 

 ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E  دارای 3 طبقه می باشد. در این ماشین ظرفشویی کاربر در انتخاب و یا چیدن ظرف های دستی باز تر دارد. در بالاترین طبقه می توان کارد و چنگال و در طبقه وسط می توان ظروف متوسط و یا شیشه ای و در طبقه پایین می توان ظروف بزرگ  و یا کثیف تر را قرار دارد. لازم به ذکر است که در پایینترین طبقه میزان فشار آب بیشتر است. طبقه های می توانند در راستای عمودی تا 5 سانتیمتر و یا بیشتر جابه جا شوند و نکته مهم تر این که می توان طبقه سومی را به کلی از ماشین ظرفشویی خارج کرد تا بتوان ظرف های بزرگتری را با این ماشین ظرفشویی شستشو داد. 

قفسه ها در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E 

 اکوسایلنس درایو در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E 

نوع موتور در این ماشین ظرفشویی Eco Silence Drive می باشد. این موتور در همه ماشین های ظرفشویی بوش مورد استفاده قرار می گیرد. این موتور میزان مصرف انرژی کمی را دارد و رده انرژی مصرفی با این ماشین ظرفشویی ++A می باشد. نه تنها انرژی بهینه شده بلکه میزان صدا هم در آن به حدی کم است که عملکرد و روشن بودن آن زیاد حس نمی شود.  ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS46NW03E  میزان صدا برابر با 44 دسیبل می باشد که در برنامه بی صدای ان از این مقدار نیز کمتر می باشد. موتور اکو سایلنس تسمه ای می باشد و به کمک تسمه موتور ، روتور را می چرخاند. 

 اکوسایلنس درایو در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E 

مبدل حرارتی در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS46NW03E 

بوش به منظور ایمنی ظرف ها( مخصوصا ظروف شیشه ای) از مبدل حرارتی یا Heat Exchanger استفاده کرده است. در این ویژگی دمای آب کم کم بالا می رود تا به دمای شستشوی برنامه برسد. دیگر در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS46NW03E  ظرف ها شوک دمایی و یا حرارتی را تجربه نمی کنند. در این ویژگی با توجه به اینکه دما کم کم بالا می رود در فرایند خش کردن نیز تاثیر گذار است چراکه در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS46NW03E  ویژگی Extra Drying وجود دارد که برای خشک کردن ظروف پلاستیکی اعمال می شود و افزایش دما برای این ویژگی به بقیه ظرف ها صدمه وارد نمی کند. 

مبدل حرارتی در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS46NW03E 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت ماشین های ظرفشویی بوش در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
SMS46NW03E
ظرفیت
12 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
6 برنامه
برنامه ها
Intensive70 ° C, Auto45-65 ° C, Eco50 ° C, Glass40 ° C, 1h65 ° C, pre-wash
تعداد آپشن ها
4 آپشن
رده انرژی مصرفی
++A
صدا یا نویز
44 دسیبل
مصرف آب
9.5 لیتر
موتور
اکو سایلنس
سیستم شستشو
روتاری، 2 بازو شستشو
شستشو توربو
بخارشور
دانلود برنامه
قابلیت Smart ThinQ
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
سفید
دستگیره
پاکتی
ابعاد ( میلی متر)
598 پهنا، 600 عمق ، 845 ارتفاع
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha