دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی بوش حرفه ای 9 کیلو 1400 دور مدل WAT28461GC

Bosch Washing machine 9 Kg 1400 WAT28461GC

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۶/۷۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی بوش حرفه ای 9 کیلو 1400 دور مدل WAT28461GC

با پیشرفت علم و تکنولوژی، زندگی سنتی رونی اتوماتیک و صنعتی به خود گرفته است. امروزه دیگر کاربران با روش های سنتی لباس ها را شستشو نمی دهند و برای این منظور از ماشین های لباسشویی استفاده می کنند. کاربران تازه به برخی از ویژگی های قانع نبوده و همیشه سعی بر تمام اتوماتیک بوده فرایند تاکیرد دارند و خواستار آن هستند. یکی از محصولاتی که به طور فزاینده ای در هر خانه ای مورد استفاده قرار می گیرد ماشین لباسشویی است و یکی از برند هایی که در مقیاسی گشترده ماشین لباسشویی تولید می کند، برند بوش می باشد. بو در سال های اخیر ماشین های لباسشویی متعددی را روانه بازار کرده است که یکی از آن ها ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1400 دور مدل WAT28461GC است. در این ماشین لباسشویی که در بازار هم به لباسشویی 28461 معروف است از طراحی زیبا و کاربردی به نام ضد لرزش بودن بدون Anti Vibration استفاده شده است که در زمان شستشو و یا خشک کردن فرایند، میزان لرزش بسیار کم می شود. بوش در ماشین لباسشویی 9 کیلو WAT28461GC از موتور کم مصرف و کم صدایی استفاده کرده استو باید میزان مصرف انرژی و صدا برای کاربران مهم باشد، چون از یک طرف میزان هزینه های بعدی کم می شود و از طرف دیگر شستشوی بی صدا و ارام ارزوی هر کاربردی است. میزان کلاس انرژی در این ماشین لباسشویی +++A و میزان صدای آن 49 دسیبل برای شستشو و 75 دسیبل برای خشک کردن می باشد. تعداد 14 برنامه در این ماشین لباسشویی هر نوع لباس با هر جنس و الیاف و یا میزان کثیفی را پشتیبانی می کند و کاربر انتخابی بیشتر در گزینش و استفاده از برنامه دارد. بوش در ماشین لباسشویی WAT28461GC از آپشن های زیادی مانند آپشن آبشی اولیه استفاده کرده است که برای لباس های خاکی و یا گلی کاربرد دارد. یکی از ویژگی هایی که در ماشین های لباسشویی بوش وجود دارد و نظیر آن را در هیچ برندی دیگر نمی توان یافت، سنسور نشت اب است که در موقع شکستن و خراب شدن لوله ها، جریان آب را قطع می کند.در ادامه این ماشین لباسشویی را بیشتر توصیف خواهیم کرد. 

ماشین لباسشویی بوش حرفه ای 9 کیلو 1400 دور مدل WAT28461GC

صدا،  لرزش و میزان مصرف در ماشین لباسشویی سری 6 بوش WAT28461GC به چه صورت است؟

طبیعتا هر کابری دوست دارد تا دستگاهی که از برق انرژی می گیرد مصرف کمی را داشته باشد. باید عنوان کنیم که محصولات بوش از ماشین لباسشویی گرفته تا ماشین ظرفشویی و یخچال، اسپرسو، اتو و.... مصرف انرژی کمی را دارند. بوش یک شرکت است که محصولات آن مطابق استاندارد جهانی مصرف می باشند. شرکت بوش بوش در ماشین های لباسشویی خود از موتور اکوسایلنس درایو استفاده می کند. این موتور تسمه ای می باشد و میزان صدای کمی دارد. بوش برای کاهش صدا از بدنه با طراحی ضد لرزش و مهار کردن موتور با وزنه بتنی بهره برده است. اینکه ماشین های لباسشویی بوش سنگین تر هستند همین وزنه بتنی می باشد. اما در ماشین لباسشویی WAT28461GC از نمد هایی در سرتاسر لباسشویی استفاده شده است که ایزوله صدا هستند. رده انرژی مصرفی در ماشین لباسشویی بوش +++A و میزان صدای آن 49 تا 75 دسیب می باشد. البته در این ماشین لباسشویی صدا با هر برنامه متفاوت است و برنامه هایی در آن وجود دارد که صدایی به مراتب کمتر از صدای اسمی عنوان شده دارند. بنابراین با این ماشین لباسشویی می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و در پرداخت هزینه برق و انرژی عملا مصرف ماشیت لباسشویی را نادیده بگیرید.  صدای کم هم می تواند راحتی کاربر را موجب شود و ه زمانی که بخواد ماشین لباسشویی را روشن کرده و لباس ها را با آن شستشو دهد حتی اگر موقع خواب باشد.

برنامه های متنوع در ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو  WAT28461GC

معمولا در ماشین لباسشویی از 14 برنامه استفاده می شود. هر برنامه در ماشین لباسشویی برای نوعی از الیاف لباس و یا میزانی از کثیفی کاربرد دارد. شاید فکر کنید که چه فرقی می کند که از چه برنامه ای استفاده کنم، ولی در واقع خیلی فرق دارد.  برای نمونه اگر در ماشین لباسشویی برای شستوی لباس هایی که زیاد کثیف نیستند و لکه های سخت ندارند از آپشن و یا برنامه پرفشار یا Intensive استفاده کنید عملا انرژی و آب زیادی را هد داده اید و همچنین اگر برای لباس های بسیار کثیف و خاکی یا گلی از آپشن و یا برنامه آبکی اولیه استفاده نکنید عملا نه تنها لباس ها تمیزنمی شوند بلکه لکه های جدیدتری بر روی آن ها ایجاد خواهد شد. پس بهتر از با 14 برنامه موجود در ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAT28461GC آشنایی کامل داشته باشید. معمولا در این ماشین لباسشویی برنامه ها و آپشن متعدد و کاربردی هستند و می توانند نیاز کاربران را برطرف کنند.

شستشوی ضد چروک و ضد الرژی با ماشین لباسشویی 28461 سری 6

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو در برنامه های خود ویژگی ضد چروک و یا ضد الرژی را دارد. زمانی که برنامه اجرا می شود دما در ماشین لباسشویی بالا می رود و متناسب با آن لباس ها با اب گرم و یا مقداری بخار شسته می شوند. در نتیجه دمای بالا میزان چروک روی لباس ها کاهش می یابد و یا در بعد از شستشو راحتر اتو می شوند. در این زمان چون لباس ها در دمای بالا در داخل درام وجود دارند، آلرژن های روی لباس به راحتی از بین رفته و دیگر برای پوست حساسیت ایجاد نمی کنند. کاربران می توان از این ویژگی ها بیشتر برای لباس کودکان و یا افراد حساس به آلرژی استفاده کنند.

ماشین لباسشویی بوش سری 6 

ماشین های های لباسشویی بوش در دو جا تولید و مونتاژ می شوند. برای نمونه شاید شنیده باشید که می گویند ماشین لباسشویی بوش اصل المان و یا ماشین لباسشویی بوش اصل ترکیه، هر دو کشور تولید کننده محصولات با کیفیتی را تولید می کنند و به خاطر داشته باشید که هر دو برند بوش بوده و در زمان تولید به لحاظ کیفی توسط یک تیم کارشنایی بررسی می شوند و به عبارتی ماشین لباسشویی بوش با کیفیت و ماشین لباسشویی بوش بی کیفیت و یا کم کیفیت وجود ندارد. در ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو مدل WAT28461GC از تعداد 14 برنامه، تعدادی آپشن، شستشوی بدون چروک و آلرژی، شستشوی سریع، شستشوی 15 دقیقه ای، موتور کم مصرف، رده انرژی +++A، میزان صدای کم، بارگیری دو باره برای لباس های فراموش شده،کنترل و تنظیم مرحله ای دما،درام 63 لیتری، بدنه ضد لکه، درام با طراحی به سبک بوش Vario Drum ، ویژگیSpead Perfect برای شستشوی سریعتر و کاراتر و... استفاده شده است که این ماشین لباسشویی بوش سری 6 را به یکی از بهترین ماشین های لباسشویی بوش 9 کیلو تبدیل کرده است.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
WAT28461GC
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
4 آپشن
نویز شستشو
49 دسیبل
نویز خشک کن
75 دسیبل
موتور
اکوسایلنس
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
سفید
ابعاد(میلی متر)
پهنا 598 × ارتفاع 848 × عمق 590
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha