دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1600 دور مدل WAW3256XGC

Bosch Washing machine 9 Kg 1600 rpm Inox-easyclean WAW3256XGC

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲۳/۴۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1600 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
ساخت
آلمان
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1600 دور مدل WAW3256XGC

یکی از بهترین و کاراترین ماشین های لباسشویی بوش مدل WAW3256XGC می باشد. البته عجیب نیست که بوش محصولاتی فوق العاده با کیفیت را روانه بازار می کند. این شرکت آلمانی در ماشین های لباسشویی خود از ویژگی هایی منحصر به فرد استفاده می کند که در این نوشته به آنها می پردازیم. اما ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3256XGC چه ویژگی هایی دارد که به یکی از محبوبترین ها تبدیل شده است؟

در ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3256XGC ظرفیت 9 کیلوگرم می باشد،بنابراین می توان از آن برای شستن لباس های زیادی استفاده کرد. به وضوح می تواند یک خانواده پر جمعیت را پشتیبانی کند. البته فقط وزن لباس نیست که می تواند اهمیت داشته باشد. در ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1600 دور مدل WAW3256XGC از درام حجیمی استفاده شده است که حجم ان بالای 68 لیتر است. بعضی از لباس ها و یا پتو ها به فضای بیشتری برای شستشو نیاز دارند، بنابراین با این ماشین لباسشویی با خیالی راحت لباس ها و پتو ها را شستشو دهید. 

توان بالا و چرخش 1600 دور موتور هم بسیار کاربردی است. در ماشین لباسشویی هر چه چرخش بیشتر باشد یعنی موتور بزرگتر بوده و فشار کمتری را می تواند متحمل شود. در ماشین لباسشویی بوش WAW3256XGC از موتور اکوسایلنس درایو استفاده شده است. این موتور هم کم صدا است و هم توان بالایی را دارد البته لرزشی هم ندارد که در ادامه دلیل ان را بیان می کنیم.

برنامه های متنوع می تواند انتخاب کابر در برنامه ها را بیشتر کند. برای نمونه هر چه برنامه ها بیتشر باشد کاربر می تواند با توجه به نوع کثیفی لباس ها و یا جنس آن ها برنامه مناسب تر را انتخاب کند. در این ماشین لباسشویی از 14 برنامه استفاده شده و آپشن هایی کمکی هم همراه شده اند. یکی از مهمترین ویژگی ها در ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1600 دور مدل WAW3256XGC می تواند خاصیت حذف آلرژی روی لباس ها و یا سنسور نشت آب باشدف البته ناگفته نماند در این ماشین لباسشویی ویژگی های مثبت زیاد است. در معرفی این محصول به چند ویژگی آن می پردازیم.

قدرت لکه بری بالا با ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1600 دور مدل WAW3256XGC

 معمولا وقتی ماشین های لباسشویی تولید می شوند، مورد تست و آزمایش قرار می گیرند. برای نمونه انواعی از پارچه ها با لکه های متنوع را در داخل آن شستشو داده و در نهایت نتایج را به عنوان کارایی شستشو و خشک کردن لباس ها ارائه می دهند. در ماشین لباسشویی بوش WAW3256XGC کارایی شستو A و کارایی خشک کردن لباس ها A می باشد. می دانید که گرید A بالاترین درجه برای معرفی کارایی یک محصول است. لکه هایی زیادی با این ماشین لباسشویی قابل حدف می باشد که می توتاند لکه های چرب و چسبنده، لکه های اسیدی و یا لکه های قلیای باشد. 

ایمنی در ماشین لباسشویی بوش 1600 دور مدل WAW3256XGC

ایمنی در ماشین لباسشویی و یا هر وسیله ای دیگر بسیار با اهمیت است. اما ایمنی ماشین لباسشویی چی می تواند باشد؟ در ماشین لباسشویی ایمنی نشت آب است. در ماشین لباسشویی بوش 1600 دور مدل WAW3256XGCبرای اینکه در زمان نشتی اب محیط خیس نشود و به دستگاه آسیب وارد نشود یک سنسور تعبیه شده است. این سنسور می تواند بسیار به درد بخور باشد. در زمانی که فشار آب کم می شود به معنی نشتی است و بسیار دقیق جریان آب و یا ورودی آب را قطع می کند. البته زمانی که آب هم تخلیه نشود جریان آب ورودی قطع می شود. نوعی دیگر از ایمنی برای لباس ها است که در ماشین لباسشویی بوش با طراحی درام به صورت منافذ زیگزاگی و یا مارپیچی هم کارایی شستشو افزایش یافته است و هم اینکه به صورتی کاربردی از چروک شدن لباس ها جلوگیری می شود.

ویژگی و یا آپشن Speed Perfect درماشین لباسشویی بوش 9 کیلو مدل WAW3256XGC

 شاید بعض از وقتها عجله داشته باشید، درست است که ماشین لباس شویی باید کارایی بالایی را داشته باشد. اما باید بدانید هر ماشین لباسشویی ای قابلیت یعنی شستشوی لباس ها تا وزن بالا در 45 دقیقه را ندارد. در ماشین لباسشویی بوش  9 کیلو مدل WAW3256XGC می توان لباس ها را با صرف مدت زمانی کم شست و این یک امتیاز در ماشین های لباسشویی بوش می باشد. پمپ آب قوی،درام کاربردی و حجیم و سنسور های وابسته به شستشو این امکان را در ماشین های لباسشویی بوش به وجود آورده است.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
WAW3256XGC
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1600 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
4 آپشن
نویز شستشو
48 دسیبل
نویز خشک کن
74 دسیبل
موتور
اکوسایلنس
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
نقره ای
ابعاد(میلی متر)
پهنا 598 × ارتفاع 848 × عمق 590
ضد چروک
ضد آلرژی
ساخت
آلمان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha