دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مخزنی مدل CV-SE22V

Hitachi Bagless Vacuum Cleaner 2200 W CV-SE22V

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
هیتاچی
مدل
CV-SE22V
توان
2200 وات
نوع جاروبرقی
مخزنی
نقد و بررسی محصول

جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مخزنی مدل CV-SE22V

جاروبرقی هیتاچی مخزنی 2200 وات مدل CV-SE22V یکی از مدل های هیتاچی می باشد که قابلیت های فراوانی را دارد. جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مخزنی مدل CV-SE22V سبک بوده  و می تواند توسط افراد مسن هم مورد استفاده قرار بگیرد. در جاروبرقی هیتاچی SE22 از کیسه استفاده نشده است و در این جارو برقی به جای کیسه از مخزنی 2 لیتری برای ذخیره گرد وخاک استفاده شده است. مخزن به نسبت کیسه مزیت هایی را دارد که در ادامه به ان می پردازیم. جاروبرقی هیتاچی SE22 توان 2200 وات را دارد و یکی از پر قدرت ترین جاروبرقی های موجود در بازار می باشد. در این جاروبرقی طول کابل برق 5 متر می باشد و می تواند تا 8.1 متر را جارو کند. طول و یا شعاع جارو برای کابر باید مهم باشد و هر جه طول کابل برق بیشتر باشد کاربری جاروبرقی آسانتر خواهد بود.  در این جاروبرقی از فیلتر بهداشتی هپال و نانوتیتانیوم استفاده شده است. در این جاوربرقی جمع کردن سیم به صورت اتوماتیک می باشد و با لمس پا  بر روی دکمه تعبیه شده می توان کابل برق را در داخل جمع کرد که به آن Auto Cord Rear می گویند.جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مخزنی مدل CV-SE22V طراحی زیبایی دارد و با رنگ قرمز وارد بازار شده است. 

جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مخزنی مدل CV-SE22V

استفاده آسان در جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مخزنی مدل CV-SE22V

کاربری هر وسیله ای برای کاربر باید مهم باشد. این جاروبرقی دارای کاربر آسان است . اولا چرخ های بزرگ دارد که حمل و یا کشیدن آن بسیار راحت و بدون اصطکاک صورت می گیرد. دوما در قسمت جلو یک چرخ کوچک دارد که قابلیت چرخش 360 درجه آن استفاده را آسانتر کرده است. در این جاروبرقی از مخزنی 2 لیتری استفاده شده است. این مخزن طوری طراحی شده است که در زمان پر بودن کمترین فشار را به متور وارد می کند و موتور در صورت پر بودن کیسه با فشار مضاعف کار نمی نمیکند بلکه کار کردن آن روان خواهد بود. طراحی سیکلونی مخزن از ورود گرد و خاک به داخل موتور جلوگیری می کند ودر جریان مکش گرد و خاک در داخل مخزن باقی می مانند. 

استفاده آسان در جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مخزنی مدل CV-SE22V

فیلتر های بهداشتی در جاروبرقی CV-SE22V هیتاچی 2200 وات

 در این جاروبرقی از فیلتر هپا و نانوتیتانیوم استفاده شده است. این فیلتر ها مواد معلق شونده در فضار را به خود جذب می کنند و نمی گذارند که این مواد آلرژی دوباره به هوای داخل اتاق برگردند.ددر نتیجه این جاروبرقی هوایی تازه و تصفیه شده را به فضای اتاق باز می گرداند. در این جاوربرقی از کارایی فیلتر برابر با 99.99 درصد می باشد. دیگر نگران ایجاد حساسیت تاشی از لباس ها بر روی پوست نباشید. اکثر حساسیت لباس ها که روی پوست ایجاد می شود همین مواد معلق و ریز در هوا می باشند. 

فیلتر های بهداشتی در جاروبرقی CV-SE22V هیتاچی 2200 وات

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
هیتاچی
مدل
CV-SE22V
توان
2200 وات
نوع جاروبرقی
مخزنی
ظرفیت مخزن
2 لیتر
طول کابل برق
5 متر
شعاع کار کرد
8.1 متر
فیلتر
Nano Titanium-Hepa Clean
سیم جمع کن خود کار
جنس لوله
فلز
لوله تلسکوپی
دسته جارو برقی
طراحی ساده
رنگ
قرمز
وزن
5.1 کیلوگرم
ابعاد(میلی متر)
420x282x250
ساخت
ژاپن
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha