دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون ال جی G1 اولد ایوو 77 اینچ 2021 مدل Oled Evo 77G1

LG OLED EVO TV 4K Smart 77 Inch 77G1

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
به زودی
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
مدل
G1
کیفیت تصویر
4K
توان صوتی کل
40 وات
اسمارت
سال ساخت
2021
نقد و بررسی محصول

تلویزیون ال جی G1 اولد ایوو 77 اینچ 2021 مدل Oled Evo 77G1

تلویزیون اولد ال جی G1  در سال 2021 توسط کمپانی ال جی تولید شده است. این تلویزیون دارای اندازه صفحه نمایش 77 اینچ است و با هر آنچه ال جی تا به حال روانه بازار کرده است متفاوت می باشد.  تلویزیون اولد ال جی G1 دارای صفحه نمایش اولد اوو Oled Evo می باشد. این پنل به نسبت صفحه نمایش اولد OLED دارای روشنایی بیشتر و کیفیت و کنتراست تصویر بیشتری است.  تلویزیون 77 اینچ ال جی مدل Oled G1  به صورت گالری  می باشد  و قتی به دیوار نصب شود همانند یک قاب عکس خواهد بود. البته ال جی به همراه این تلویزیون در جعبه پایه ای بلند قرار داده است که می تواند آن را بر روی پایه نصب کرد. در ادامه شکل این تلویزیون را با پایه ارائه می دهیم. ال جی در تلویزیون اوو اولد مدل G1 از پردازنده آلفا 9 نسل چهارم استفاده می کند. در این پردازنده تصویر بسیار با کیفیت ارائه می شود و به صورت هوشمند با AI Upscaler المان های تصویر ارتقای کیفیت داده می شوند. فرکانس تصویر 120 هرتز این تلویزیون،استفاده آن را برای نمایش بازی ها کاربردی تر کرده است. در تلویزیون 77 اینچ ال جی اولد اوو OLED EVO فورکی 4K اسمارت مدل 77G1 از ویژگی هایی چون ALLM و VRR استفاده شده است. این تلویزیون تصویر 4K  را با فرکانس تصویر 120 هرتز نمایش می دهد. تلویزیون 77 اینچ ال جی اولد اوو OLED EVO فورکی 4K اسمارت مدل 77G1 دارای سیستم عامل WebOS 6.0 می باشد که به صورت کلی با آنچه تا به حال شاهد آن بوده ایم متفاوت است و سرعت و کیفیت کارایی بالایی را دارد. ریموت کنترل آن هوشمند بوده و دارای NFC یا Near Field Connection می باشد. این ریموت کنترل طراحی متفاوت با ریموت کنترل MR20 در تلویزیون های 2020 ال جی دارد و قوس ان حذف شده و طراحی صاف تری دارد. در این ریموت کنترل در قسمت پایین از قابلیت هایی برای دسترسی سریع استفاده شده است که همان عملکرد Shortcut را دارد. 

تلویزیون 77 اینچ ال جی اولد اوو OLED EVO فورکی 4K اسمارت مدل 77G1

پردازنده آلفا 9 نسل چهارم در تلویزیون اولد اوو 77 اینچ ال جی مدل Oled Evo 77G1

 از آنجا که تلویزیون اوو اولد ال جی G1 در سال 2021 تولید شده است و ال جی در تلویزیون های اولد 2021 از پردازنده a9 gen 4 استفاده کرده است، تلویزیون G1 نیز دارای این پردازنده می باشد. پردازنده آلفا 9 هوشمند نسل 4، قدرت و سرعت و دقت پردازش بالایی را دارد. کیفیت تصویری خیره کننده را می توان در این تلویزیون با این پردزانده شاهد بود. اما این پردازنده از طفی به هوش مصنوعی مجهز است. در یک تصویر که نمایش داده می شود، پردازنده تشخیص می دهد که در کجای تصویر تمرکز بیشتری را روی پردازش داده ها داشته باشد که به آن 4K AI Upscaling می گویند.  در تلویزیون 77 اینچ اولد اوو تصویر در محیط روشن و یا تاریک متفاوت ارتقای کیفیت داده می شود. در یک محیط روشن برای اینکه کاربر تصاویر را به خوبی دریافت کند، روشنایی تصویر افزایش می یابد، اما در یک محیط کم نور برای نتیجه بهتر و ارائه تصویر کاربردی تر، کنتارست و نمایش رنگ های تیره متمرکز تر می شوند. تلویزیون ال جی OLED EVO مدل G1 دارای فرکانس تصویر 120 هرتز می باشد و زمان پاسخگویی صفحه نمایش 1 میلی ثانیه است و این یعنی سریعتری تصاویر را بدون نویز و بلور نمایش می دهد. در پردازنده قبلی یعنی پردازنده هوشمند آلفا 9 نسل سوم فقط صورت افراد در تصویر مورد تمرکز پردازش قرار می گرفت که به آن Face Enhancing گفته می شد. اما در تلویزیون اولد اوو مدل G1 با اندازه 77 اینچ  با این پردازنده یعنی a9 gen 4 می تواند هر المان متحرک در تصویر را مورد فوکوس قرار دهد. یعنی در این تلویزیون حیوانات و ماشین های و المان های مهم تصویر به صورت هوشمند شناسایی شده و ارتقای جزئی و فوکوس داده می شوند.

پردازنده آلفا 9 نسل چهارم در تلویزیون اولد اوو 77 اینچ ال جی مدل Oled Evo 77G1

صفحه نمایش 10 بیتی با نمایش 1 بیلیون رنگ در تلویزیون اولد اوو 77 اینچ ال جی مدل 77G1

صفحه نمایش در تلویزیون اولد اوو مدل 77G1 دارای عمق نمایش 8 بیت است. این تلویزیون با این مشخصات می تواند تا 1 بیلیون رنگ را نمایش دهد. صفحه نمایش در تلویزیون 77G1 دارای روشنایی بیشتر کنتراست بیشتری به نسبت صفحه نمایش اولد OLED است از این رو ال جی آن را اولد اوو OLed EVO نام گذاری کرده است. لازم به ذکر است در میان تلویزیون های اولد ال جی در سال 2021 فقط تلویزیون G1 دارای این نوع پنل می باشد. زمان پاسخگویی در این تلویزیون 1 میلی ثانیه است و می توان به واکنش ها فورا پاسخ دهد، یعنی در آن کاربر سریع می تواند نتیجه عملکرد را در زمان بازی ببیند. زمان پاسخگویی به مدت زمانی که طول می کشد تا یک پیکسل خاموش و روشن شود و یا تغییر رنگ دهد گفته می شود که تلویزیون های اولد به صورت کلی کمترین زمان پاسخگویی را دارند. تصاویر در این تلویزیون بسیار شفاف است و بستری را برای مهیج کردن و لذتی بی پایان را در کاربران ایجاد می کند. البته باید قیمت بالایی را داشته باشد چرا که آخرین تکونولوژی اولد به حساب می اید.

صفحه نمایش 10 بیتی با نمایش 1 بیلیون رنگ در تلویزیون اولد اوو 77 اینچ ال جی مدل 77G1

پشتیبانی از پیشرفته ترین کنسول های بازی با HDMI 2.1  در تلویزیون 77 اینچ ال جی اولد 77G1

در تلویزیون 77 اینچ اولد اوو OLED EVO از قابلیت هایی منحصربه فرد استفاده شده است که می توان ورژن هایی جدید از بازی ها را با آن نمایش داد. در این تلویزیون از پورت HDMI 2.1 بهره گرفته شده است. این پورت پهنای باند بیشتر را نسبت به ورژن های قدیمی دارد. در این ورژن دادها به صورت 48 بیت در واحد زمان انتقال می یباند. تلویزیون 77G1  از فرکانس متغیر Variable Refresh Rate پشتیبانی می کند که می تواند فرکانس تصویر را با فرکانس منبع همسان کند و نویز و بلور در تصویر  را به حداقل برساند. یکی دیگر از ویژگی هایی که برای گیمر ها کاربرد دارد ALLM می باشد. در این تلویزیون میزان تاخیر در انتقال داده Input Lag بسیار کم است و لذت تماشای بازی را بیشتر می کند به صورت کلی ویژگی های زیر برای بازی لازم هستند که در تلویزیون 77G1 موجود می باشد.

 • زمان پاسخگویی کم
 • تاخیر در انتقال داده کم
 • فرمان تصویر بالا
 • پورت HDMI 2.1
 • VRR

پشتیبانی از پیشرفته ترین کنسول های بازی با HDMI 2.1  در تلویزیون 77 اینچ ال جی اولد 77G1

تصاویر دینامیکی و دالبی ویژن در تلویزیون 77 اینچ ال جی اوو اولد G1

 دو نوع پردازش داده های تصویر در تلویزیون وجود دارد. یکی پردازش استاتیکی است که یک بار داده ارسال می شود و  پردازنده آن را پردازش می کند و نمایش می دهد. یکی پردازش پویا یا دینامیکی است که پیوسته داده های تصویر به تلویزیون ارسال می شود و توسط پردازنده به صورت مداوم پردازش می شود. نتیجه اینکه پردازنده هر چه قوی تر باشد می تواند داده های دینامیکی را پردازش کند. تصاویر دینامیکی داده های سنگینی دارند و به لحاظ کیفیت تصویر فوق العاده با کیفیت هستند. اما تصاویر دینامیکی برای نمایش به روشنایی بالایی از صفحه نمایش نیاز دارند چون نور یکی از گزینه های اصلی در نمایش رنگ های دقیق و جزئیات ریز در تصویر است. روشنایی در تلویزیون 77G1، فرکانس 120 هرتز  و پردازنده هوشمند آلفا 9 نسل 4 ایجاب می کند که فرمت های HDR با این تلویزیون نمایش داده شود. در تلویزیون 77 اینچ اولد اوو G1 از فرمت های HDR- DOLBY VISION پشتیبانی می شود و دالبی ویژن بالا رده ترین فرمت کیفیت تصویر می باشد. 

تصاویر دینامیکی و دالبی ویژن در تلویزیون 77 اینچ ال جی اوو اولد G1

تصاویری پر رنگ تر و شفاف تر از منبع با 4K AI Upscaling

ال جی در تلویزیون های خود از ویژگی ارتقای کیفیت تصویر برای ارائه تصویری بهتر استفاده می کند. اما در هر تلویزیونی این ویژگی متفاوت ارائه می شود. در تلویزیون اولد اوو G1 از هوش مصنوعی برای ارتقای کیفیت تصویر بهره گرفته می شود که به آن 4K AI Upscaling می گویند. در این تلویزیون می تواند تصاویر 2K  را با کیفیت نزدیک به کیفیت تصویر 4K تماشا کرد. لذتی در تماشای تصویر ایجاد  می شود چون می توان تصاویر قدیمی را با کیفیت بالا تماشا کرد. البته در تلویزیون 77 اینچ ال جی G1 با پردازنده هوشمند الفا 9 نسل چهارم این ویژگی با قابلیت فوق العاده انجام می شود و شور و هیجان در کاربر در زمان تماشای تصاویر را به همراه خواهد داشت. 

تصاویری پر رنگ تر و شفاف تر از منبع با 4K AI Upscaling

قابلیت های هوشمند با ریموت کنترل هوشمند جدید 2021 و سیستم عامل WebOS ورژن 6.0 در تلویزیون 77G1

 • سیستم عامل WebOS 6.0: جدید و کاربردی و متفاوت از ورژن های قبلی چه از لحاظ نمای ظاهری و منو و چه از لحاظ قابلیت و امکانات
 • پشتیبانی از Alexa و Google Assistant
 •  دارای قابلیت جستجوی صوتی
 • ریموت کنترل هوشمند جدید با قابلیت و طراحی متفاوت
 • وجود NFC در ریموت کنترل که با گوشی وصل می شود و از طریق آن گوشی به تلویزیون وصل خواهد شد می توان با گوشی تلویزیون را کنترل کرد و یا محتوا را به اشتراک گذاشت
 • قابلیت WiSA: اتصال اسپیکر ها به صورت بی سیم برای پخش صدا
 • ویژگی LG Sound Synce برای انتقال سریعتر و بهتر داده
 • Bluetooth Low Energy اشتراک داده با بلوتوث بدون اتلاف و یا مصرف زیاد انرژی در دستگاه های هوشمند مانند گوشی و یا هدست بلوتوثی
 • Bluetooth Sound Ready اشتراک و پخش صدا با بلوتوث

قابلیت های هوشمند با ریموت کنترل هوشمند جدید 2021 و سیستم عامل WebOS ورژن 6.0 در تلویزیون 77G1

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت تلویزیون های موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
G1
نوع تلویزیون
اولد اوو
ساختار پنل
ال سی دی
اندازه صفحه نمایش
77 اینچ
Bit Depth پنل
10 بیت
آرایش پیکسل پنل
افقی(IPS)
زاویه دید
178 درجه
شکل پنل
تخت
نورپردازی
Organic
نوع لامپ LED
برد LED ندارد
کیفیت تصویر
4K
رزولوشن تصویر
3840*2160
پردازنده
a9 gen 4
فرکانس تصویر
120 هرتز
ارتقای کیفیت تصویر
پشتیبانی از HDR
فرمت های HDR
HDR، HLG و Dolby Vision
صدا
2.2 کاناله
توان صوتی هر اسپیکر
10 وات
توان صوتی کل
40 وات
ساب ووفر
توان ساب ووفر
20 وات
ویژگی های صوتی
Dolby Digital،Dolby Atmos، DTS
اسمارت
سیستم عامل
WebOS
مرورگر وب
وای فای
بلوتوث
طراحی
پایه وسط
رنگ بدنه
مشکی
رنگ فریم
بدون فریم
پورت HDMI
4 عدد
پورت USB
3 عدد
پورت LAN
پورت کامپوننت
پورت کامپوزیت
گیرنده دیجیتال
ریموت کنترل
هوشمند
مدل ریموت کنترل
MR21
اقلام همراه
ریموت کنترل، کابل برق، دفترچه راهنما، باتری ریموت کنترل ، پایه
سال ساخت
2021
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha