دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون ال جی C1 اولد 65 اینچ مدل LG Oled 65C1 | قیمت تلویزیون 65 اینچ اولد ال جی C1

LG OLED TV 4K Smart 65 Inch 65C1

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۳/۳
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۵۰/۱۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
مدل
C1
کیفیت تصویر
4K
توان صوتی کل
40 وات
اسمارت
سال ساخت
2021
نقد و بررسی محصول

تلویزیون ال جی C1 اولد 65 اینچ مدل LG Oled 65C1 | قیمت تلویزیون 65 اینچ اولد ال جی C1

 تلویزیون اولد ال جی C1 تولید سال 2021 می باشد و مشخصاتی فراتر و کاربردی تر از تلویزیون اولد ال جی مدل CX را دارد.   ال جی C1، جایگزین تلویزیون اولد CX شده است. در تلویزیون 65 اینچ اولد C1 از فناوری اولد استفاده شده است که کیفیت تصویر فوق العاده ای را به نمایش می گذارد. تلویزیون 65 اینچ ال جی اولد C1 فورکی 4K اسمارت مدل 65C1 بسیار کاربردی تصاویر را ارائه می دهد. در تلویزیون ال جی C1   سایز 65 اینچ از پردازنده جدید a9 نسل چهارم A9 Gen 4 استفاده شده است که هر جزئی از تصویر را با فوکوس بالایی پردازش می کند. در تلویزیون 65C1  نه تنها صورت افراد بلکه تمام جزای تصویر به واسطه این پردازنده با شفافیت و تمرکز بیشتری نمایش داده می شود. در تلویزیون 65 اینچ اولد ال جی مدل C1 فرکانس تصویر 120 هرتز استفاده شده است و در آن ویژگی هایی چون ALLM و VRR به کار رفته است. تلویزیون 65 اینچ ال جی اولد C1 فورکی 4K اسمارت مدل 65C1 دارای 4 پورت HDMI ورژن 2.1 می باشد که کاربری بازی آن را افزایش داده است. در تلویزیون LG Oled C1 65 قابلیت ها منحصر به فرد می باشد و می توان تلویزیون اولد ال جی 65 اینچ مدل 65C1 را برترین تلویزیون سال 2021 در نظر گرفت اما تلویزیون 65 اینچ ال جی اولد C1 فورکی 4K اسمارت مدل 65C1 چرا برترین است را در ادامه توضیح می دهیم. قیمت تلویزیون ال جی C1 به نسبت دیگر تلویزیون های اولد ال جی بیشتر است. البته تنها تلویزیون اولد ال جی G1 از آن قیمت بالاتری دارد که ال جی آن را مقداری منحصر به فرد با پنل ایوو تولید کرده است. 

 

 

تلویزیون اولد ال جی C1 65

 

پنل WRGB با آرایشی جدید در تلویزیون C1 اولد ال جی 65 اینچ

تلویزیون های اولد ال جی در سال 2021 با مشخصات و کارایی فنی متمایز از قبل وارد بازار شده اند. در تلویزیون ال جی اولد 65 اینچ 65C1 از پنل اولد استفاده شده است اما آرایش ساب پیکسل در آن متفاوت می باشد. در تلویزیون های اودل ال جی آرایش پیکسل ها به صورت RGB نیست و WRGB می باشد. در آن W یک پیکسل اضافه و کمکی است که در انتشار رنگ ها به پیکسل های اصلی کمک می کند. در تلویزیون C1 پیکسل W آرایش جدید دارد که موجب شده روشنایی پنل در تلویزیون اولد C1 بیشتر باشد.  65C1 تصویر را بسیار با کیفیت ارائه می دهد. صفحه نمایش از طرفی در تلویزیون اودل ال جی C1 دارای 10 بیت نمایش داده است که این میزان از نمایش داده می تواند تا 1 بیلیون رنگ را پردازش کند و در تصویر نمایش دهد. در تلویزیون اولد زمان پاسخگویی صفحه نمایش در حدود میلی ثانیه است و این یعنی C1 نسبت به پردازش تصاویر سریع فوق العاده عمل می کند. به هر صورت برای بزای و یا نمایش تصاویر سریی آن بسیار کارا می باشد. شما می توانید بازی های مدرن و یا تصاویر فوق سریع را با آن نمایش دهید و از تماشای تصاویر آن لذت ببرید. در تلویزیون اولد ال جی مدل C1 ایمنی پنل بالا رفته و مشکی کاهش کارایی پنل به واسته استفاده نادرست Bun-in بر طرف شده است. تلویزیون اولد ال جی مدل C1 نسبت به تلویزیون اولد ال جی مدل CX روشن تر می باشد و کارایی بهتری را دارد. البته فراموش نکنیم که قیمت تلویزیون اولد ال جی 65 اینچ 65C1 بیشتر از قیمت تلویزیون اولد ال جی 65CX می باشد.

 

صفحه نمایش WRGB در تلوبزیون C1 ال جی

 

کیفیت تصویر 4K، با تلویزیون 65 اینچ  اولد ال جی 65C1 تولید 2021

در تلویزیون اولد ال جی C1 کیفیت تصویر 4K می باشد. C1  ال جی تصویر 4K را با ویژگی هایی متمایز به بصر کاربران می رساند. در آن تصویر 4K بسیار روشن تر است.کنتراست و یا نمایش ریزترین المان های تصویر به خوبی ارائه می شود. تلویزیون اولد ال جی C1 دارای ارتقای کیفیت تصویر با یک پردازنده نسل جدید تر است. تلویزیون او ال ای دی C1  ال جی تصاویر را با ویژگی و قابلیت 4K Upscaling ارتقای کیفیت می دهد. در آن از پردازنده آلفا 9 نسل چهارم استفاده شده است . این پردازنده دارای شبکه های عصبی بیشتر به نسبت پردازنده آلفا 9 نسل سوم است. در آن نه تنها صرت افراد بلکه هر المانی  به صورت هوشمند ارتقای کیفیت داده می شود. در این پردازنده فرکانس تصویر 120 هرتز می باشد. یعنی پردازنده در هر ثانیه 120 فریم را پردازش می کند. نویز و بلور در تصویر و یا Image retention به حداقل ممکن رسیده است. در این تلویزیون از ویژگی هایی چون VRR یا Variable Refresh Rate استفاده شده است که فرکانس پردازنده با فرکانس تصویر همسان شده و تصویر بهتر و با کیفیت تر نمایش داده می شود. جدا از آن ال جی در این تلویزیون از ویژگی هایی چون ALLM  و یا HGIG استفاده کرده است که کمک می کند تا کاربران بازی از بازی های بیشتر لذت ببرند.

 

 

کیفیت تصویر 4K، با تلویزیون  اولد ال جی C1 تولید 2021

 

تصویر با دیتای دینامیکی در تلویزیون 2021 اولد ال جی مدل 65C1

تصاویر HDR تصاویر با کیفیتی هستند. اینگونه تصاویر داده های سنگین دارند ولی در عوض میزان کیفیت در آن ها فوق العاده است. در تلویزیون 65C1  پردازنده آلفا 9 نسل چهارم توانایی پردازش داده های دینامیکی را دارد . در  LG C1 از فرمت دالبی ویژن Dolby Vision و HDR10 و یا HDR پشتیبانی می شود. تصویر HDR به روشنایی نیاز دارد که در تلویزیون اولد با توجه به اینکه پیکسل ها به صورت مجزا عمل می کنند، این میزان از روشنایی تامین شده است.  با تلویزیون اولد ال جی C1 شور و هیجان خاصی در کاربران و یا بینندگان ایجاد می شود. آخرین تکونولوژی در تلویزیون اولد ال جی C1 قرار گرفته است.  65C1 هم در فضای تاریک و هم در فضای  روشن بالاترین کارایی را به نمایش می گذارد.

 

 

تصویر با دیتای دینامیکی در تلویزیون 2021 اولد ال جی

 

 

صدای دلنشین و پر محتوا با دالبی اتمس در تلویزیون 65C1

ال جی در تلویزیون اولد 65C1 همانند تلویزیون سال قبل یعنی تلویزیون اولد 65CX از صدای 40 وات بهره برده است. درC1 صدا فراگیر است به صورتی دلنشین انتشار می یابد. تلویزیون اولد ال جی C1 دارای اسپیکر سابووفر می باشد و می تواند از صدای 40 تا 100 هرتز هم برخوردار بود. صدای در Oled C1 ویژگی های زیر را دارد:

  • AI Sound Pro
  • Dolby Atmos
  • Dolby Digital
  • LG Sound Synce
  • Bluetooth Surround Ready
  • Oled Surround
  • WiSA Ready

خوب WiSA به معنی اتصال به صورت بیسیم می باشد. شما با تلویزیونی که این قابلیت را داشته باشد می توانید صدا را به صورت بی سیم بر روی اسپیکر های جانبی پخش کنید. در ساندبار صدای صاب ووفر به صورت بیسیم از تلویزیون گرفته می شود. بار به تلویزیون وصل شده و تنها پورت متصل به سابووفر همان پورت برق است. WiSA هم همانند آن است. شما می توانید در هر گوشه از اتاق اسپیکری را قرار دهید تا به صورت بیسیم صدای تلویزیون را پخش کند. Oled Surround ویژگی است که به تازگی ال جی در تلویزیون های اولد 2021 خود قرار داده است. این ویژگی به مانند ویژگی SpaceFit در تلویزیون های 2021 سامسونگ است. صدا از هر طرف تلویزیون به گوش می رسد و انگار تلویزیون یک سیستم صوتی است. تماشای فیلم های اکشن با این ویژگی سرشار از جذابیت خواهد بود. LG Sounsynce هم انتقال داده های صوتی از گوشی به تلویزیون را با کیفیت و سریعتر می کند . AI Sound Pro در آن فوق العاده کاربردی است، صدا به صورت هوشمند با تلویزیون ال جی C1  سایز 65 اینچ منتشر می شود و در آن با ژانر فیلم تن صدا متفاوت خواهد شد. در آن دالبی دیجیتال و دالبی اتمس و یا DTS پشتیبانی می شوند و صدایی همه جانبه و فراگیری را می توان با این تلویزیون تجربه کرد.

 

تلویزیون C1 ال جی با پردازنده هوشمند آلفا 9 هوشمند نسل چهارم 

تلویزیون اولد C1 ال جی با یک پردازنده فوق العاده کاربردی روانه بازار شده است. این پردازنده به نسبت نسل های قبلی خود از شبکه های عصبی بیشتر برخوردار است می تواند  تصویر را بسیار با کیفیت نمایش دهد. در OLed C1 ال جی شما هر فریم تصویر را می توانید با کیفیت ببینید و مهمتر از آن المان های تصویر متحرک هم بازپردازی شده و مورد تمرکز بیشتر قرار می گیرند. اما کارایی اصلی این پردازنده برای تصاویر سریع می باشد. تصاویر سریع معمولا در زمان نمایش نویز و بلور را به همراه دارند اما نویز برداری ایده ال این پردازنده موجب ایجاد جذابیت و نمایشی فوق العاده با شفافیت بالا می شود. در تلویزیون های بالارده مانند تلویزیون C1 و یا تلویزیون های بالارده تر مانند تلویزیون Z1 و یا R1 معمولا از این نسل یعنی نسل چهارم استفاده شده است. در حال حاضر تلویزیون C1 با این پردازنده بیشترین امتیاز در بروز رسانی تصویر و یا نمایش تصاویر پر سرعت را به دست آورده است. پردازش فقط به سرعت معطوف نشده و تلویزیون C1 می تواند با ویژگی AI بهترین نقش افرینی را داشته باشد. 

 

AI Picture در تلویزیون 65 اینچ اولد C1

در تلویزیون C1 از قابلیت هوشمند برای تشخیص تمرکز بر روی تصویر انجام شده است. تلویزیون C1 با این قابلیت به صورت هوشمند تشخیص میدهد که چه قسمت هایی از تصویر نیاز به ارتقای سطح روشنایی دارد. بدون شک این قابلیت در تلویزیون اولد ال جی بی نظیر بوده و جذابیت فوق العاده ای را ایجاد می کند. 

 

پنج ویژگی برتر و فوق العاده در تلویزیون C1 ال جی

تلویزیون اولد C1 چند ویژگی را دارد که ممکن است این ویژگی ها ممکن است در یک تلویزیون با هم موجود نباشند. اولین ویژگی زمان پاسخگویی کم پنل است که برابر با 1 میلی ثانیه می باشد. این میزان از زمان پاسخگویی برای تصاویر سریع مانند تصاویر کنسول های بازی بسیار کاربردی است. دومین ویژگی در تلویزیون C1 قابلیت ALLM است. این ویژگی به تاخیر در پورت ها مربوط می شود. در تلویزیون C1 تاخیر در پورت ها یا Input Lag بسیار کم است. شما زمانی که از تلویزیون برای تصاویر 120 هرتز استفاده می کنید به قسمت تنظیمات رفته و ALLM یا Auto Low Latency Mode را انتخاب خواهید کرد. سومین ویژگی در تلویزیون C1 مربوط به بازی خواهد بود و G Synce نام دارد. این قابلیت می تواند فرکانس تصویر تلویزیون را با فرکانس کارت گرافیک کنسول و یا کامپیوتر یکی شده و با بهترین کارایی تصویر با شفافیت بالا نمایش داده خواهد شد. چهارمین ویژگی در Oled C1 65 وجود پورت HDMI ورژن 2.1  است. این پورت می تواند کیفیت تصویر 4K در نرخ 120 هرتز را انتقال دهد. بدون این پورت شما از کیفیت تصویر 4K با این میزان نرخ نوسازی بهرمند نمی شوید. پنجمین ویژگی فرکانس تصویر 120 هرتز است که می تواند هر نوع محتوایی را با کارایی بالا نمایش دهد. 

 

تلویزیون اولد ال جی C1  با ویژگی Game Optimizer

برای بازی معمولا تلویزیون ویژگی های منحصر به فردی را لازم دارد. تلویزیون C1 دارای ویژگی ارتقا دهنده کیفیت بازی است و می تواند به گونه ای کاربردی تصویر را نمایش دهد. ویژگی هایی مانند کاهش تاخیر در انتقال داده  Input Lag به تنظیمی در تلویزیون صورت می گیرد. ال جی در منوی تلویزیون C1 از Game Optimizer استفاده کرده است. در این قسمت می توان ALLM را فعال کرد تا تاخیر کاهش یابد. شما می در این قسمت می توانید نسبت تصویر را تغییر دهید و از بازی نهایت لذت را ببرید. 

 

زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه ای، آنچه گیمر ها انتظار دارند.

گیمرها مشخصاتی ویژه ای را در تلویزیون انتظار دارند. تلویزیون C1 دارای پنل WRGB است. این نوع از پنل کمترین زمان پاسخگویی را دارد چون در آن هر پیکسل می تواند به صورت مجزا خاموش و روشن شود. اولد تنها تلویزیون موجود در بازار است که کمترین زمان را داشته و در سریعترین زمان به فریم های تصویر واکنش نشان می دهد. در C1 کاربر و یا گیمر به محض واکنش بر روی دسته جویستیک می تواند نتیجه را بر روی صفحه نمایش مشاهده کند. 

 

تماشای فیلم ها و تصاویر با اولد 65C1، تجربه ای بی نظیر سینمایی

ال جی در تلویزیون C1 از مد های تصویر مختلفی استفاده کرده است که می توان بسته به نوع تصویری که ارائه می شود، از یکی از آن ها استفاده کرد. مد تصویر فیلم ساز یا Filmmaker کاربردی ترین مد تصویر به حساب می آید. در این مد از تصویر، نرخ فریم باز نمایش کاهش یافته و به میزان 24 فریم می باشد. فیلم سازان می خواهند تلویزیون مطابق با زمان برداشت فیلم، تصاویر را نمایش دهد. دیگر نویز برداری و حذف بلور صورت نمی گیرد و درست مانند محیط سینما تصویر ارائه می شود. در زمان بازی با تلویزیون و نمایش تصاویر پر سرعت نباید از این مد تصویر استفاده شود. کاربر اگر از مد مخصوص به فریم های تصویر استفاده کند از بهترین کارایی نمایش رنگ و داده بهره می برد. 

 

پخش صدای تلویزیون با هر اسپیکر جانبی با Bluetooth Sound Ready

تلویزیون ال جی C1 دارای WiSA می باشد. این قابلیت این امکان را فراهم می کند تا صوتی تلویزیون با اسپیکر های جانبی به صورت بیسیم پخش شود. شما می توانید تا 8 اسپیکر را به تلویزیون با استفاده از وای فای وصل کنید و صدایی 7.1 کاناله را فراهم کنید. جالب است بدانید که WiSA از دالبی دیجیتال، دالبی اتمس و DTS پشتیبانی می کند و صدایی با کیفیت را برای کاربر مهیا خواهد کرد. ال جی C1 سیستم صوتی 2.1 کاناله دارد و توان صوتی 40 وات RMS را با اسپیکر و ساب ووفر فراهم می کند. ساب ووفر هم یک نوع اسپیکر است که ابعاد بزرگتری داشته و صدای بم مانند را فراهم می کند. شما با ساب ووفر از صدای 40 تا 100 هرتز بهرمند خواهید شد. Bluetooth Sound Ready یک نوع ویژگی در تلویزیون C1 است که امکان پخش صدای تلویزیون را بر روی ساندبار ها فراهم می کند بدون اینکه کیفیت صدای کاهش پیدا کند. 

 

 قابلیت نصب پایه گالری یا Galery Stand / در زمان فروش به همراه تلویزیون نیست.

اکثرا تلویزیون های ال جی 2021 می توانند با پایه گالری نگه داشته شوند. این پایه در زمان فروش به همراه تلویزیون نیست و باید به صورت جداگانه خریداری شود. تلویزیون الجی اولد C1 خود دارای پایه ای در وسط بوده و با عرضی که دارد باید میز تلویزیونی بزرگ را برای آن در نظر گرفت. تلویزیون 65 اینچ C1 با براکت مخصوص به دیوار هم وصل می شود و پایه گالری را می توان برای آن تهیه کرد و با جذابیت بیشتری از آن استفاده کرد. 

 

ویژگی های هوشمند، این بار با ریموت کنترل جدید با قابلیت NFC و سیستم عامل ورژن 6.0 در تلویزیون ال جی 65C1

امروزه دیگر قابلیت هوشمند به یک نیاز تبدیل شده است. در تلویزیون اولد ال جی C1، ویژگی های هوشمند فوق العاده است. اصلا می توان تلویزیون را یک مغز متفکر در نظر گرفت. عجیب نیست که ال جی به ویژگی های هوشمند اهمیت زیادی داده است. ال جی در تلویزیون 65 اینچ اولد C1 از سیستم عامل WebOS استفاده کرده است اما این سیستم عامل ورژن ارتقا یافته است. سیستم عامل WebOS 6.0 در تلویزیون C1 دارای منوی  متفاوت تر و کاربری راحتر می باشد. C1 به ریموت کنترل هوشمند MR21 مجهز شده است که با مدل قبلی متفاوت ست. در این ریموت طراحی شیک تر است و کار با دکمه ها راحتر می باشد. اما ال جی در آن از قابلیت NFC یا مادون قرمز استفاده کرده است که می توان با ضربه زدن گوشی به ریموت کنترل متحتوای گوشی را به اشتراک گذاشت و یا از گوشی به عنوان ریموت کنترل استفاده کرد.

 

رقیب تلویزیون اولد ال جی C1

 شاید می خواهید زیاد برای تلویزیون هزینه کنید و یکی از مدل های مدنظر شما تلویزیون اولد ال جی C1 می باشد. به هر صورت تلویزیون C1 فوق العاده و بهترین است و از هر نظر تایید می شود. تلویزیون اولد C1 دارای فرکانس بالا و  پورت HDMI ورژن 2.1  می باشد و از طرفی قابلیت های VRR و G Synce را دارد. شما برای کاربری حرفه ای می توانید روی 65C1 حساب کنید و اما تلویزیون اولد ال جی G1 دارای قابلیت هایی شبیه به C1 می باشد اما از نظر طراحی و یا روشنایی با آن متفاوت می باشد. برای نمونه تلویزیون G1 دارای طراحی گالری است که بیشتر بر روی دیوار نصب می شود و همچنین میزان روشنایی به خاطر پنل ایوو Evo به میزان 100 نیت بیشتر از تلویزیون C1 می باشد اما خوب در اندازه 65 اینچ به میزان 10 میلیون توان اختلاف قیمت دارند. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
C1
نوع تلویزیون
اولد
ساختار پنل
ال سی دی
اندازه صفحه نمایش
65 اینچ
Bit Depth پنل
10 بیت
آرایش پیکسل پنل
افقی(IPS)
زاویه دید
178 درجه
شکل پنل
تخت
نورپردازی
Organic
نوع لامپ LED
برد LED ندارد
فناوری Dimming
Pixel Dimming
کیفیت تصویر
4K
رزولوشن تصویر
3840*2160
پردازنده
a9 gen 4
فرکانس تصویر
120 هرتز
ارتقای کیفیت تصویر
پشتیبانی از HDR
فرمت های HDR
HDR، HLG و Dolby Vision
صدا
2.2 کاناله
توان صوتی هر اسپیکر
10 وات
توان صوتی کل
40 وات
ساب ووفر
توان ساب ووفر
20 وات
ویژگی های صوتی
Dolby Digital،Dolby Atmos، DTS
اسمارت
سیستم عامل
WebOS
مرورگر وب
وای فای
بلوتوث
طراحی
پایه وسط
رنگ بدنه
مشکی
رنگ فریم
بدون فریم
پورت HDMI
4 عدد
پورت USB
3 عدد
پورت LAN
پورت کامپوننت
پورت کامپوزیت
گیرنده دیجیتال
ریموت کنترل
هوشمند
مدل ریموت کنترل
MR21
اقلام همراه
ریموت کنترل، کابل برق، دفترچه راهنما، باتری ریموت کنترل ، پایه
سال ساخت
2021
نظرات کاربران
علی رسولی
1400/7/16
سلام
در مورد پیکسل سوختگی تلویزیون اولد بیشتر توضیح بدین ممنون میشم؟
احسان
1400/7/16
سلام
شما برای کاربری بازی، به جز تلویزیون C1 چه انتخابی دیگر را پیشنهاد می دین؟
محمد پناهی
1400/7/16
سلام
ایا تلویزیون C1 قابلیت WiSA را دارهف آگه داره کدام اسپیکر را براش بگیرم؟
خورشیدی
1400/7/16
سلام
من یک تلویزیون C1 را خریداری کردم که پشتش سفیده ولی برای یکی از فامیلامون پشتش مشکی هستش، میشه بگین که اصل هستش یا نه؟
گرامی
1400/7/16
سلام
من قصد خرید تلویزیون C1 ال جی را دارم فقط می خوام بدونم نصب بر روی دیوار به چه صورت هستش؟
رسولی
1400/7/16
سلام
تفاوت تلویزیون اولد ال جی C1 و تلویزیون اولد CX در چیست، آیا تلویزیون C1 ارزش صرف هزینه بیشتر رو داره؟
ترابی
1400/7/16
سلام
برای تلویزیون اولد ال جی C1 میز تلویزیون با چه ابعادی لازم است؟
محسن شکوهی
1400/7/16
سلام
منظور از پنل WRGB چیست و چه برتری بر تلویزیون با پنل RGB دارد؟
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha