دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر دوقلو ال جی 404/401 مدل GC-B404EVRZ | GC-F401EVDZ

LG Twin Refrigerator GC-B404EVRZ GC-F401EVDZ

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۱/۱۹
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۵۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
یخچال 405 لیتر-فریزر 362 لیتر
طراحی
دوقلو
رنگ
استیل براق
اینستا ویو
بار
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر دوقلو ال جی 404/401 مدل GC-B404EVRZ | GC-F401EVDZ

یخچال فریزر دو قلوی ال جی مدل GC-B404EVRZ / GC-F401EVDZ از کاراترین و پر طرفدار ترین یخچال فریزر موجود در بازار است. البته به صورت کلی یخچال فریزر های دوقلو به واسطه قابل حمل بودن و ظرفیت بالایی که دارند بیشترین میزان فروش را دارند. یخچال فریزر دوقلو ال جی 401/404  ظرفیت بالایی را دارد و می تواند حجم زیادی از مواد غذایی را در خود جایی دهد. خوشبختانه هم داخل فریزر و هم داخل یخچال از قفسه ها و نگهدارنده هایی استفاده شده است که به مراتب امکان ذخیره و جایی گیری انواعی از مواد غذایی را فراهم می کند. در این یخچال فریزر سیستم سرمایش Fresh Cooling است و از گاز مبرد R600a استفاده شده است. این گاز مبرد بهترین و کاراترین است و میزاتن آلودگی زیست محیطی کمتری را ایجاد می کند. ال جی در یخچال از دو کشو برای میوه و سبزی استفاده کرده است که خاصیت حفظ رطوبت را دارند به گونه ای که در دمای صفر نگهداری می شوند اما یخ نمی زنند. در یخچال فریزر هر چه اختلاف دمایی کارکرد موتور کمتر باشد مواد غذایی داخل آن دیرتر خراب می شوند. در یخچال فریزر دوقلو ال جی از موتور اینورتر دار خطی استفاده شده است که کارکردی پیوسته دارد و میزان مصرف انرژی را با رده انرژی +A به ثبت رسانده است که کم مصرف است. رده آب و هوایی یخچال فریزر دوقلو ال جی 401/404 نوع T می باشد که می توان از آن در مناطق نسبتا گرمسیری نیز استفاده کرد. طراحی منحصر به فرد آن موجب شده تا روز به روز بر مخاطبان یخچال فریزر دو قلوی ال جی مدل GC-B404EVRZ / GC-F401EVDZ افزوده شود. در آن درب ها به گونه ای باز می شوند که لولا داخل قرار می گیرد یعنی می توان آن را در یک محیط بسته هم قرار داد که در ادامه به آن می پردازیم. دستگیره ها آسان بازشو هستند. رنگ استیل با هر فضایی سازگاری دارد جدا از آن که خیلی دیر لکه بر می داد و به جذاب تر شدن فضای مورد استفاده می افزاید. آبریز و یخساز دارد اما ال جی برای اینکه حجم یخچال بیشتر باشد آن را ظریف تر و گسترده تر طراحی کرده تا هم حجم زیادی آب را در خود جایی دهد و هم اینکه فضای کمتری را اشغال کند. برای اطلاع از طبقه ها در یخچال فریزر دو قلوی ال جی مدل GC-B404EVRZ / GC-F401EVDZ و یا ریز جزئیات، آن را در ویژگی ها آورده ایم.

یخچال فریزر دوقلو ال جی 410/404

موتور اینورتردار خطی در یخچال فریزر دوقلو ال جی 401/404

موتور در یخچال بسیار حائز اهمیت است و از طرفی حساس می باشد. از آنجه که کار سرد کنندگی را انجام می دهد و گرما را به بیرون منتقل می کند باید در هنگام خرید به ویژگی های موتور توجه بسیار کرد. موتور اینورتر دار خطی مصرف انرژی کمی را دارد. یعنی مهم نیست که در چه مدل از یخچال فریزری باشد به صورت کلی مصرف انرژی در آن کم است. دو ویژگی میزان مصرف انرژی را کاهش داده اند. یکی اینورتر و دیگر خطی عمل کردن موتور، که هر دو رده انرژی مصرفی +A را برای این یخچال فریزر به دست آورده اند. اینورتر از موتور و یخچال محافظت می کنند. شوک های الکتریکی را خنثی کرده و از تاثیر نوسانات برق بر روی یخچال جلوگیری می کند. بنابراین در آن ایمنی با اینورتر به دست آمده است. از طرفی موتور در این یخچال دایرکت درایو Direct Drive می باشد که حکتی مستقیم رفت و برگشتی دارد. موتور در این یخچال فریزر خاموش نمی شود بلکه دور آن کاهش پیدا می کند و زمانی که لازم باشد دور آن افزایش پیدا خواهد کرد. چون موتور از حالت سکون شروع به حرکت نمی کند میزان مصرف انرژی به میزان قابل توجهی کاشه می یابد. از طرفی تغییرات دمایی با این میزان از عملکرد کم می شود و مواد غذایی رنج دمایی کوچکتری را تجربه می کنند  و دیر تر تازگی خود را از دست می دهند.

طراحی دوقلو قابل حمل و ظرفیت بالا در یخچال فریزر دوقلو ال جی 401 و404

یخچال فریزر با طراحی دوقلو یک سری از ویژگی های بارز خاص خود را دارد. ال جی یخچال فریزر دوقلوی خود را بسیار متفاوت روانه بازار کرده است. برای نمونه رنگ این یخچال فریزر نقره ای و یا استیل می باشد که دیر لکه بر می دارد و از طرفی با هر دکوراسیونی سازگاری دارد. در ان درب ها دارای دستگیره آسان بازشو هستند و کار با آن آنها بسیار لذت بخش است. لولای درب ها در داخل یخچال قرار داد و علاوه بر زیبایی خاص که ایجاد کرده است می تواند در یک فضای بسته هم قرار گرفته و درب ها راحت باز شوند.  بر روی درب یخچال از آبریز و یخساز استفاده شده است که می توان لیوان ها و یا حتی پارچی نسبتا بزرگ را با آن پر کرد، فقط کافی است که شاسی را مقداری به طرف داخل فشار دهید. پنل دیجیتال لمسی بر روی درب یخچال و فریزر قرار دارد که رنگ دیجیت های آن 88 به صورتی آبی است. زمانی که درب را باز می کنید می توانید کمترین ضخامت را برای قسمت داخلی مشاهده کنید چراکه ال جی به منظور افزایش ظرفیت آن را ظریف تر طراحی کرده است. ال جی در آن آبریز را بسیار گسترده و با ضخامت کم قرار داده است که زیبایی بی نظیری به آن بخشیده است. 

طراحی داخلی دریخچال فریزر دوقلو ال جی 401/404

یخچال دارای 2 کشو است که برای میوه و سبزی استفاده می شود این کشو ها ویژگی Total No Crisp را دارند یعنی در دمای صفر درجه میوه و سبزی در آن ها یخ نمی زند به عبارتی کشو دارای ویژگی حفظ رطوبت می باشند. درب یخچال 5 طبقه دارد. برای تخم مرغ و لبنیات و بطری ها از طبقه هایی مخصوص استفاده شده است که دسرتسی به مواد غذایی را آسانتر می کند و سریعتر می توان مواد غذایی طبقه بندی شده را پیدا کرد. 4 طبقه در یخچال با شیشه های حرارت دیده وجود دارد که قابلیت تنظیم ارتفاع و یا اصلا خارج کردن از یخچال را دارند. فریزر هم  دارای 5 کشو و 2 طبقه می باشد که کشو ها از شیشه حرارت دیده شفاف ضد خش هستند. درب فریزر هیچ طبقه ای را ندارد.

سیستم سرمایش Fresh Cooling در یخچال فریزر دوقلو ال جی 401/404

 در این یخچال فریزر از گاز مبرد R600a استفاده شده است. این گاز انبساط پذیری بالایی را دارد و به راحتی فشرده می شود و سرما را از دست می دهد. با این گاز موتور استهلاک کمتری را دارد . از طرفی برای محیط زیست ضروری ندارد.  سیستم سرمایش Fresh Cooling نوعی از سرمایش است که به صورت یک میزان در تمام یخچال  و فریزر سرما را پخش می کند. در این خچال فریزر موتور یخچال از موتور فریزر جدا است و هرکدام به صورت مستق عمل می کنند. می تواند آن ها را بغل هم و یا جدا از هم قرار داد. سیستم سرمایش Fresh Cooling و یا هوای چند منظور Multi Air Flow بسیار کاربردی بوده و تقریبا می توان گفت بهترین در میان سیستم های سرمایشی می باشد . بدون برفک بوده و دگیر نیاز به برفک روبی یخچال و یا فریزر نیست.

مشاهده یخچال در وب سایت شرکت سازنده

مشاهده فریزر در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت یخچال فریزر های موجود در فروشگاه دنیس کالا

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GC-B404EVRZ GC-F401EVDZ
ظرفیت
یخچال 405 لیتر-فریزر 362 لیتر
ظرفیت یخچال
405 لیتر
ظرفیت فریزر
362 لیتر
طراحی
دوقلو
رنگ
استیل براق
اینستا ویو
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
5 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
4 طبقه
تعداد کشو فریزر
4 کشو
تعداد طبقه فریزر
6 طبقه
طبقه نگهداری بطری
موتور
اینورتر خطی
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
42 دسیبل
گاز مبرد
R600a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Door Cooling
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1850 ارتفاع *673عمق * 595 پهنا
وزن(کیلوگرم)
74
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha