دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید247 مدل GC-J247SLUV

LG Refrigerator Side By Side GC-J247SLUV

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۲/۱۸
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۵۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
601 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
بار
اتصال به آب شهری
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید247 مدل GC-J247SLUV

یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید 247 از محبوب ترین یخچال فریزر های ساید بای ساید است. در آن هر ویژگی مثبتی وجود دارد و می تواند در نوع خود بی نظیر باشد.  یخچال فریزر 247 ال جی دارای ظرفیت 601 لیتر خالص می باشد که معمولا در دسته یخچال فریزر های با ظرفیت بالا جایی می گیرد. وقتی صحبت از یخچال فریزر ساید بای ساید به میان آورده می شود مدل های ال جی می درخشند. در یخچال فریزر ال جی 247 نهایت دقت در طراحی و کارایی فنی به کار گرفته شده است. یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید247 مدل GC-J247SLUV دارای آبریز و یخساز است و قابلیت اتصال به آب شهری را دارد . به راحتی می توان از آب تصفیه برخوردار بود چراکه ال جی برای آن هم فیلتر تصفیه قرار داده است. یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید ال جی 247 آبریز بزرگی را دارد که می توان پارچ  هایی تا یک محدوده اندازه را با آن پر کرد. در آن یخچال در سمت راست با درب بار و فریزر در سمت چپ با آبریز و یخساز قرار گرفته است. درب بار با یک شاسی کوچک که زیر آن قرار دارد باز می شود. یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید247 مدل GC-J247SLUV در اصل 2 درب را دارد که اگر درب بار را حساب کنیم به صورت 3 درب می باشد. به یخچال فریزر ال جی 247 هم درب تو درب یا Door In Door هم می گویند. نوع سرمایش آن هوای چند منظور یا Multi Air Flow می باشد که بدون برفک بوده و رنج دمایی متغییر آن بسیار کم است. در ادامه بیشتر این محصول را توصیف می کنیم.

ظرفیت بالا در یخچال فریزر ال جی 247 مدل GC-J247SLUV

برای کاربران ظرفیت یخچال فریزر باید مهم باشد و معمولا باید زیاد باشد چراکه همیشه مواد غذایی به فضای بیشتری نیاز دارند چون نمی توان آن ها را به صورت فشرده در یخچال فریزر قرار داد. ال جی در این یخچال فریز از طراحی منحصر به فرد استفاده کر ده است. برای نمونه میزان ضخامت را کاهش داده است و از داخل یخچال افزایش ظرفیت پیدا کرده است. آبریز و یخساز را ظریف تر اما گسترده تر طراحی کرده است تا هم میزان آب زیادی را جای دهد و هم حجمی کم را اشغال کند. ظرفیت این یخچال فریزر 601 لیتر است که در بین یخچال و فریزر تقسیم می شود. 

دسترسی اسان به مواد غذایی با Door In Door در یخچال فریزر ساید بای ساید247 مدل GC-J247SLUV

ال جی در یخچال فریزر 247 نه تنها زیبایی و ظرافت را به کاربرده است بلکه میزان کارایی را افزایش داده است همانطور که می دانید در زمان باز کردن درب یخچال میزان زیادی از هوای سرد از دست می رود. از دست رفتن هوای سرد به معنی ایجاد فاصله و یا گپ دمایی است که موجب خراب شدن مواد غذایی می شود. از طرفی هدر رفتن هوای سرد موجب می شود تا موتور دوباره انرژی زیادی را مصرف کند تا به همان دمای قبل برسد. درب تو درب یا Door In Door موجب می شود تا میزان هوای سرد تلف نشود. می توان مواد غذایی را که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند را در قسمت بار قرار داد و راحتر آن ها را پیدا کرد. درب بار با یک شاسی کوچک زیر آن باز می شود. دیگر برای دسترسی ودر آوردن یک سری از مواد غذایی نیاز به باز کردن درب کامل یخچال نیست.

اینورتر در یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید247 

اینورتر در یخچال موجب کاهش مصرف انرژی می شود برای نمونه در این یخچال فریزر به میزان 36 درصد مصرف انرژی کاهش می یابد. اینورتر نه تنها میزان مصرف را کم می کند بلکه از موتور و یخچال هم محافظت می کند. اینورتر یک برد الکترونیکی است که در در مسیر انرژی موتور و یخچال قرار دارد یعنی برق ابتدا از اینورتر می گذرد و در نهایت به موتور و یخچال می رسد. اینورتر نوسانات برق را حنسی می کند و اجازه نمی دهد موتور شوک های الکتریکی را تجربه کند. اما خود موتور هم به صورت خطی کار می کند که به نوبه خود در کاهش مصرف انرژی سهیم است . موتور در این یخچال فریزر خاموش نمی شود بلکه یمزان دور ان کاهش می یابد. و در صورت لزوم دور آن برای رسیدن به دمای پایین تر افزایش می یابد. گاز مصرفی رد این یخچال فریزر از نوع R600a است که به لحاظ زیست محیطی ایده آل بوده و از طرفی چون انبساط پذیری بالایی را دارد کمترین میزان استهلاک را برای موتور موجب می شود. صدای این یخچال 39 دسیبل می باشد که به نسبت دیگر یخچال فریزر ها صدای کمتری را دارد.

ویژگی Space Plus در یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید247 مدل J247SLUV

همانطور که اشاره کردیم، ظرفیت برای یخچاتل فریزر بسیار مهم است. هر چه یخچال فریزر جادار تر باشد می تواند کاربری راحت تر داشته باشد ئو از طرفی به صرفه تر خواهد بود. در یخچال فریزر ال جی 247 میزان زیاد از حجم یخساز و آبریز کم شده است و به میزان فضای داخلی یخچال اضافه شده است. این ویژگی در این یخچال فریزر Space Plus نام دارد. 

کشو های با ویژگی Moist Balnce در یخچال 247 ال جی

در یخچال فریزر ال جی 247 از ویژگی هایی چون حفظ رطوبت برای کشو های میوه و سبزی استفاده شده است. در یخچال فریزر ال جی 247 دو کشو وجود دارد که معمولا رد آن ها میوه و سبزی جایی داده می شود. این دو کشو دارای خاصیت خفظ رطوبت هستند که به آن Moist Balance می گویند. میوه و سبزیجات برای اینکه تازه بمانند به زرطوبت نیاز دارند و لی بعضی از مواد غذایی برعکس هستند و نباید در این قسمت قرار داده شوند. در این کشو ها مواد غذایی در دمای صفر نگه داشته می شوند بدون اینکه یخ بزنند. معمولا تغییرات دمایی موجب خراب شدن مواد غذایی می شود اما در این کشو ها میزان تغییرات دمایی نزدیک به صفر است.

سرمایش هوای چند منظوره در یخچال فریزر 247 اینورتر دار ال جی

منظور از هوای چند منظوره چیست؟ در واقع منظور هوای سردی است که فورا جایگزین هوای گرم می شود. در زمانی که یخچال فریزر همای سرد را از دست می دهد( زمان باز کردن درب یخچال) با بسته شدن درب موتور بیشتر کار می کند و فورا به جبران هوای سرد تلف شده می پردازد به این ویژگی هوای چند منظوره گفته می شود. البته قابلیت سردکنندگی سریع در یخچال فریزر ال جی 247 وجود دارد که در نوع خود بی نظیر است. بنابراین هر زمان که لازم باشد چه به صورت اتوماتیک و چه به صورت غیر اتوماتیک یخچال با دور بیشتری کار می کند تا مواد سریع منجمد شوند. انجماد سریع در این یخچال فریزر به کارایی آن افزوده است. معمولا بعضی از مواد غذایی باکتری های مخربی را به همراه خود دارند و به محض اینکه در یخجال قرار داده می شوند این باکتری پخش می شوند و تازه اینکه تا دمایی نسبتا سرد هم دوام می اورند. انجماد سریع پخش سریع باکتری ها جلوگیری می کند. هوای سرد از بالا بر هر طبقه یخچال و فریزر جریان می یابد و در به صورت دورانی می باشد.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت یخچال فریزر های موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GC-J247SLUV
ظرفیت
601 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
4 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
5 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
4 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
2 طبقه
طبقه نگهداری بطری
اتصال به آب شهری
موتور
اینورتر خطی
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
39
گاز مبرد
R410a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Door Cooling
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1790 ارتفاع *738 عمق * 912 پهنا
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha