دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید X247 مدل GC-X247CSAV

LG Side By Side Refrigerator Door in Door InstaView GC-X247CSAV

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۱/۱۹
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۵۴/۸۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
668 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
بار
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید X247 مدل GC-X247CSAV

یخچال فریزر ال جی 247 مدل X247CSAV بسیار متفاوت روانه بازار شده است. ال جی در این یخچال فریزر از ویژگی هایی خارق العاده استفاده کرده است . ایخچال فریزر ال جی ساید بای ساید X247 مدل GC-X247CSAV دارای 3 نوع طراحی است و از طرفی 2 نوع سیستم سرمایش را دارد. هر انتظاری از یک یخچال فریزر با آن بر آورده می شود. هوشمند است و به دیگر وسایل هوشمند وصل می شود. می تواند مطابق میل کاربران عمل کند و یا به صورت اتوماتیک کارایی خود را انجام دهد اما یخچال فریزر ال جی X247 چه ویژگی های قابل ذکری که ندارد. در یخچال فریزرX247 از موتور اینورتر دار استفاده شده است شاید فکر کنید که همه یخچال فریزر های ال جی ازاین موتور استفاده می کنند، اما تفاوت آن را در ادامه توضیح می دهیم. ال جی از سیستم سرمایش Door Cooling و Multi Air Flow استفاده کرده است که با هم و همزمان عمل سرد کنندگی را انجام می دهند. از طرفی در یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید X247 مدل GC-X247CSAV از طراحی ساید بای ساید دو درب که اگر درب بار را حساب کنیم باید بگوییم یخچال فریزر ساید بای ساید 3 درب، استفاده کرده است. دارای ویژگی Door In Door و InstaView می باشد. در آن طبقه نگهداری بطری به صورت افقی وجود دارد که می توان اصلا آن را خارج کرد. برای لبنیات می توان از طبقه Utility BoX استفاده کرد. یخچال فریزر ال جی X247 قابلیت اتصال به آب شهری را ندارد و باید مخزن اب و یخ ساز را به صورت منوال و یا دستی پر کرد. فیلتربهداشتی برای بو زدایی به کار رفته است و هر گونه باکتری داخل یخچال را به خود جذب می کند و موجب می شود تا از خراب شدن مواد غذایی جلوگیری شود.

یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید X247 مدل GC-X247CSAV

کاهش مصرف انرژی با کمپرسور اینورتر  با یخچال فریزر ساید بای ساید  ال جی X247 

موتور هسته اصلی هر وسیله است. در یخچال فریزر موتور عمل سردکنندگی را انجام می دهد و برای این منظور باید انرژی مصرف کند. اما طراحی موتور می تواند مصرف انرژی را کاهش دهد در حالی که کارایی در رده بالایی باشد. کپرسور اینورتر دار ال جی طوری طراحی شده است که یک نقطه اصطکاک را دارد. در نتیجه طراحی و عملکرد خطی که موتور دارد کمترین میزان مصرف انرژی را دارد. طبق ادعای شرکت ال جی با این نوع از طراحی میزان مصرف انرژی تا 51 درصد کاهش یافته است. این موتور به صورت پیوسته کار می کند و مواد غذایی که در داخل یخچال وجود دارند به صورتی یک دما را تجربه می کنند . رنج تغییرات دمایی در این یخچال فریزر بسیار کوچک است.

کاهش مصرف انرژی با کمپرسور اینورتر  با یخچال فریزر ساید بای ساید  ال جی X247 

سرمایش دو منظوره در یخچال فریزر ال جی X247

در این یخچال فریزر از سیستم سرمایش Multi Air Flow بهره گرفته شده است. این سیستم سرمایشی هوا را با صورت یکسان در داخل یخچال فریزر پخش می کند. اما سیستم دیگری نیز در این یخچال فریزر وجود دارد که بسیار کاربردی است و Door Cooling نام دارد. این سیستم سرمایش از هدر رفتن هوای داخل یخچال جلوگیری می کند و زمانی که درب را باز می کنید فورا به جبران هوای سرد کمک می کند. با این ویژگی و ویژگی Door In Door میزان هدر روی هوای سرد کاهش می یابد ترکیب این ویژگی ها  و موتور اینورتر دار خطی میزان مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. 

سرمایش دو منظوره در یخچال فریزر ال جی X247

دو طراحی در یخچال فریزر ال جی درب تو درب اینستا ویو X247 

 یخچال فریزر ال جی X247 دارای دو نوع از طراحی است. یکی اینکه به صورت ساید بای ساید می باشد. معمولا یخچال فریزر های ساید بای ساید طراحی هایی متفاوت را دارند. در این یخچال فریزر دو درب اصلی وجود دارد اما برای بار هم دربی اختصاصی بر روی درب یخچال وجود دارد. درب بار دارای ویژگی اینستاویو است. به این نوع طراحی InstaView Dorr In Door می گویند. کاربر می تواند با یک بار ضربه زدن به صفحه شیشه ای اینستاویو، محتویات داخل آن را ببیند. درب بار با یک شاسی کوچک که زیر آن قرار دارد باز می شود. درب ها در این یخچال فریزر، دارای دستگیره پاکتی است و به صورت افقی هستندکه در تصاویر به خوبی مشخص است. بدنه آن از استیل Noble Steel می باشد و ضد لکه می باشد. رنگ نقره ای واستیل با هر دکوراسیونی سازگاری خواهد داشت و موجب زیبا تر شدن فضای استفاده می شود. در آن یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار دارد. در یخچال فریزر ال جی X247 برای هر دسته از مواد غذایی مانند لبنیات و سبزیجات، میوه ها، بطری ها و... از طبقه های مخصوص استفاده شده است که دسترسی به مواد غذایی را آسانتر می کند. کشو ها و یا قفسه ها از شیشه حرارت دیده و ضد خش هستند و قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند. طبقه نگهداری بطری در یخچال قابل جابجایی و یا خارج کردن از یخچال  فریزر است. در آن بطری ها به صورت افقی قرار داده می شوند.

دو طراحی در یخچال فریزر ال جی درب تو درب اینستا ویو X247 

آبریز و یخساز با مخزن 4 لیتری قابل جدا شدن در یخچال فریزر X247 ال جی

یخچال فریزر ال جی X247 به نسبت یخچال فریزر J247 دارای حجم بیشتر است لبته در اینجا نمی خواهیم این دو را با هم مقایسه کنیم اما به نظر می رسد ال جی در یخچال فریزر X247 از مخزن باریکتری برای آبریز و یخساز استفاده کرده است. در آن مخرن 4 لیتر حجم دارد و باید ان را به صورت منوال پر کرد. یخساز آن هم یخ های مکعبی را درست می کند. می توان در آن مخزن را خارج کرده و آن را شستشو داده و تمیز کرد. این یخچال فریزر چون به اب شهری وصل نمی شود را می توان در هر قسمتی از اشپزخانه قرار داد.

آبریز و یخساز با مخزن 4 لیتری قابل جدا شدن در یخچال فریزر X247 ال جی

کشوی میوه و سبزی با قابلیت Fresh Balancer در یخچال X247 ال جی

میوه و سبزی را باید در دو کشوی پایینی در یخچال قرار داد.این کشو ها دارای درجه تنظیم رطوبت هستند. در این 2 کشو میزان هوای سرد در حدی بهینه است که به آن کشوی حفظ رطوبت هم گفته می شود. محتویات داخل این کشو ها در دمای صفر درجه نگه داشته می شوند بدون اینکه یخ بزنند که به آن Total No Crisp می گویند. تازگی و شادابی مواد غذایی چون میوه و سبزی در این دو کشو به مدت زیادی دوام خواهد داشت بنابراین در منزل همیشه میوه و سبزی را می توانید به صورتی تازه داشته باشید.

کشوی میوه و سبزی با قابلیت Fresh Balancer در یخچال X247 ال جی

هوشمند با Smart ThinQ در یخچال فریزر ساید بای ساید 247 ال جی

یخچال فریزر ال جی X247 قابلیت اتصال با وای فای را دارد. در آن می توان با استفاده از قابلیت Smart ThinQ یخچال فریزر را به تلویزیون هوشمند و یا گوشی های هوشمند وصل کرد. می توان آن را استفاده از گوشی و یا تلویزیون تنظیم دما کرد و یا از میزان کارکرد و درجه آن مطلع بود. در تلویزیون های ال جی یک قسمت به نام Home Dashboard وجود دارد که می تواند کاربردی باشد. همه وسایل هوشمند از جمله یخچال فریزر در آن قسمت وجود خواهند داشت کاربری آن ها را آسانتر خواهد کرد. البته قابلیت Smart Diagnosis را دارد که در آن مشکل احتمالی به صورت ریموت با اینترنت و قسمت پشتیبانی ال جی برطرف می شود ولی در کشور ما این قابلیت به نظر پشتیبانی نمی شود.

هوشمند با Smart ThinQ در یخچال فریزر ساید بای ساید 247 ال جی

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت یخچال فریزر های موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GC-X247CSAV
ظرفیت
668 لیتر
ظرفیت یخچال
422 لیتر
ظرفیت فریزر
246 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
پنل کنترل
تصویری لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
4 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
5 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
2 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
4 طبقه
طبقه نگهداری بطری
موتور
اینورتر خطی
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
41 دسیبل
گاز مبرد
R410a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Door Cooling
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1790 ارتفاع *738 عمق * 912 پهنا
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha