دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید با ساید ال جی مدل GR-X31FTKHL

LG Side By Side Refrigerator GR-X31FTKHL

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
889 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
مشکی
اینستا ویو
بار
اتصال به آب شهری
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ساید با ساید ال جی مدل GR-X31FTKHL

یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید مدل X31 از بهترین های ال جی می باشد. این یخچال فریزر دارای رنگ مشکی مات است. یکی از جذبه های طراحی در این یخچال فریزر، رنگ مشکی منحصر به فرد آن است.موتور اینورتر دیجیتال به عنوان قلب اصلی این یخچال فریزر، با کارایی بالا عمل سرد کنندگی را انجام می دهد. ال جی در قبل از موتور از یک قطعه به نام اینورتر استفاده می کند که به وضوع هم کارایی یخچال فریزر را افزایش داده است و هم ایمنی آن را تامین کرده است. در این یخچال فریزر، یخچال در بالا و فریزر در پایین قرار گرفته است. آبریز و یخساز با طراحی شیک و خواستنی بر روی درب سمت چپ یخچال تعبیه شده و درب سمت راست یخچال هم دارای بار می باشد. اینستاویو و درب در درب در این یخچال فریزر زیبایی خاصی را ایجاد کرده اند. البته این قابلیت ها عملکرد فنی موثری نیز دارند که در ادامه آن را توصیف می کنیم . یخچال فریزر ال جی X31 تا حدودی شبیه یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی X29 است اما به نظر می رسد ارتقا یافته آن باشد و امکاناتی جدید تر را داشته باشد. وقتی در مورد یخچال فریزر سایاد بای ساید ال جی X31 بحث می کنیم نباید حجم زیاد آن را از قلم بیندازیم. این یخچال فریزر دارای ظرفیتی 889 لیتر است. ظرفیت زیاد حجم زیادی از مواد غذایی را در خود نگه می دارد و از طرفی چینش مواد غذایی را آسان تر می کند. موتور یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید به صورت خطی کار می کند و طوری طراحی شده است که کمترین میان صدا را دارد. شما روشن بودن آن را احساس نمی کنید. صدای 38 دسیبل عملا و اصولا کم بوده و رضایت شما را در پی خواهد داشت.

خطی و مواد غذایی تازه تر

ال جی در زمینه ارائه تکنولوژی در یخچال فریزر های خود بی نظیر عمل می کند. این شکرت در همه محصولات خود از ویژگی هایی جدید استفاده می کند. قطعا این ویژگی ها در جهت پیش برد عملکرد فنی بهتر هستند. برای نمونه این شرکت کرده در یخچال فریزر X31 خود از موتور اینورتر دار استفاده کرده است. اینورتر نوسانات و زیاد و کم شدن ولتاژ را کنترل می کند. در این یخچال فریزر ایمنی تضمین شده است. از طرفی میزان مصرف را نیز کاهش می دهد. اما ال جی در یخچال فریزر 4 درب ساید بای ساید X31 از موتور خطی استفاده می کند. این موتور حرکتی رفت و برگشتی دارد و به صورتی ایده آل گاز مبرد را متراکم می کند. در این یخچال فریزر میزان صدا برابر با 38 دسیبل است.  دوام و طول عمر این یخچال فریزر زیاد است و تنها یک نقطه اصطکاک دارد. 

گاز سرد کننده و مقدار آن در یخچال فریزر ال جی

از آنجا که گاز های زیادی برای شرد کردن کول ها و یا یخچال فریزر ها استفاده می شود، هر کدام کارایی مجزا و منحصر به فرد را دارند. ال جی در این یخچال فریزر از گاز R600a استفاده کرده است. این گاز موتور را مستهلک نمی کند و با انرژی کمی متراکم می شود. یکی از ویژگی های مثبت دیگر این گاز ایده آل بودن به استاندارد های زیست محیطی است که هیچ گونه آلودگی اسجاد نمی کند. مقدار گاز دریخچال فریزر ال جی ساید بای ساید X31 کمتر از 100 گرم می باشد. شما در صورت نیاز می توانید موتور را با گاز مبرد شارژ کنید. با همان گازی که دارد فعلا می تواند تا چندین سال کار کند. 

چیدن انتخابی مواد غذایی

چیدن مواد غذایی در یخچال فریزر امری سلیقه ای است. اما باید بدانیم که دقیقه از چه قسمت هایی از یخچال فریزر استفاده کنیم. این یخچال فریزر به خوبی قسمت بندی شده است. کشوی میوه و سبزی، طبقه نگهداری بطی، قفسه برای ممواد لبنی یا صبحانه، قسمتی برای تخم مرغ و... در این یخچال فریزر وجود دارد. طبقه ها از شیشه شفاف حرارت دیده هستند که وزن زیادی را تحمل می کنند. ظرفیت در این یخچال فریزر 889 لیتر است. فریزر 225 لیتر و یخچال 462 لیتر ظرفیت دارد. در این یخچال فریزر فریزر در پایین و یخچال در بالا قرار گرفته است. شما که همیشه به یخچال کار دارید و درب آن را باز می کنید این یخچال فریزر 4 درب بسیار کاربری خواهد بود. 

نمای ظاهری یخچال فریزر ال جی X31، فقط جذابیت

رنگ مشکی مات این یخچال فریزر بسیار جذاب است. بدون شک منحصر به فرد بوده و به جذابیت بیشتر فضای آشپزخانه شما کمک می کند. در آن دستگیره ها پاکتی و افقی هستند. دور دستگیره ها یک نوار نقره ای می باشد. این دستگیره ها مخفی می باشند. فریزر در پایین و یخچال در بالا قرار گرفته است. بر روی درب یخچال سمت چپ آبریز و یخساز اتوماتیک قرار گرفته است. پنل کنترل در آن بالا ابریز است. این یخچال فریزر تا حدودی ضد لکه سات و به سختی لکه بر می دارد.  بر روی درب سمت راست یخچال درب بار قرار گرفته است. درب بار یا Door In Door دارای ویژگی اینستا ویو نیز می باشد. 

اینستا ویو درب در درب

اینستاویو در این یخچال فریزر جذابیت زیادی به یخچال فریزر X31 بخشیده سات. شما می توانید به درب یخچال ضربه بزنید، لامپ LED روشن شده  و شما می توانید داخل یخچال را ببینید. شما می توانید سریع تصمیم بگیرد و مواد غذایی مورد نظر را پیدا کنید. این ویژگی از هد رفتن هوای سرد تا میزان قابل توجهی می شود.

عایق سیکلو پنتان

عایق سیکلوپنتان در بیشتر یخچال فریزر های استفاده می شود. سیکلوپنتان به خوبی بیرون و داخل یخچال را عایق بندی می کند. در زمان استند بای و یا حالت مکث یخچال فریزر، یا خرابی و قطعی برق تا 12 ساعت دمای و سرمای داخل یخچال را نگه می دارد.

سیستم سرمایش هوای چند منظوره

سرمایش در یخچال فریزر ال جی X31 با هوای جند منظوره است. این سیستم جریان هوا را در تمام قسمت های یخچال فریزر پخش می کند. در زمانی که درب یخچال و یا فریزر را باز می کنید، مقداری از هوای سرد تلف می شود. سیستم سرمایش چند منظوره، فورا هوای سرد را به داخل یخچال تزریق می کند و تمام قسمت های داخل یخچال، گوشه ها، طبقه  و کشو ها هم دما می شوند. این سیستم سرمایش بسیار کاربردی بوده و مواد غذای با دوام بیشتر دریخچال فریزر تازه می مانند.

آبریز و یخساز اتوماتیک

آبریز و یخساز بر روی درب سمت چپ یخچال فریزر قرار گرفته اند. در هر صورت یخساز اتوماتیکی است و می تواند یخ ها را در اندازه های متفاوت برای شما درست کند. شما کافی است شاسی را به طرف عقب و یا داخل فشار دهید تا از آب و یا یخ برخوردار شوید. البته اندازه آبریز متوسط است و می توان لیوان و یا پارچ های نسبتا بزرگ را با آن پر کرد. 

فیلتر بهداشتی 

فیلتر بهداشتی برای هر یخچال فریزری لازم است. در یخچال فریزر ال جی X31 از فیلتر بهداشتی Higyne Fresh استفاده شده است. این فیلتر کارایی بالایی را دارد و تا 99.99 درصد باکتری ها را به خود جذب می کند و از انتشار دوبار ه آنها جلوگیری به عمل می آورد. وظیفه ای دیگر که این فیلتر انجام می دهد بدون بو کردن و یا حذف بوی بد یخچال فریزر می باشد.

کلاس اب و هوایی

کلاس اب و هوایی موتور این یخچال فریزر T است. یخچال فریزر ال جی X31 در کشور ما در همه مناطق به خوبی جواب می دهد.  در زمان خرید یخچال فریزر  ال جی و یا هر برند دیگری باید کلاس آب و هوایی را در نظر گرفت. بعضی از یخچال فریزر ها با کلاس آب و هوایی که دارند میزان کارایی آن ها در مناطق گرمسیری کاهش می یابد هر چند محیطی که یخچال در آن قرار می گیرد معمولا خنک است.

لیست قیمت یخچال فریزر های موجود در فروشگاه دنیس کالا

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده
 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GR-X31FTKHL
ظرفیت
889 لیتر
ظرفیت یخچال
462 لیتر
ظرفیت فریزر
225 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
مشکی
اینستا ویو
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
3 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
6 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
3 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
6 طبقه
طبقه نگهداری بطری
اتصال به آب شهری
موتور
اینورتر خطی
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
33 دسیبل
گاز مبرد
R600a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Multi Air Flow
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1870 ارتفاع*994 عمق*968 پهنا
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha