دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی ال جی 12 کیلو شستشو 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N

LG Washing machine 12 Kg Wash 8 Kg Dry Capacity FH6G1BCHK6N

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۱۱/۳
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲۸/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
چرخش درام
1600 دور
تعداد برنامه
12 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی ال جی 12 کیلو شستشو 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N

بدون شک از بهترین ماشین های لباسشویی ال جی مدل G1 می باشد. کد کامل این ماشین لباسشویی FH6G1BCHK6N می باشد. طراحی زیبا با درب بزرگ و همچنین رنگ نقره ای ضد لکه از ویژگی های ظاهری آن است. تعداد برنامه های در ماشین لباسشویی G1 زیاد است جدا از برنامه ها ، آپشن هایی برای آن در نظر گرفته شده است که می تواند در مواقع خاصی از آن ها استفاده کرد. در ماشین لباسشویی G1 از موتور قدرتمند گیربکسی یا دایرکت درایو برای چرخش درام استفاده می شود که مگنتی می باشد. در آن درام به طور مستقیم توسط متوتور می چرخد و از تسمه و متعلقات اضافه استفاده نشده است. یکی از ویژگی های بارز در ماشین لباسشویی ال جی 12 کیلو شستشو 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N ایجاد 6 حرکت شستشو بر روی لباس ها است که به آن 6DD می گویند. این ماشین لباسشویی شستشوی توربو را دارد و برای شستشو از بخار هم استفاده می کند بنابراین می توان با استفاده از برنامه های Turbo Wash و True Steam از مزیت های آن ها استفاده کرد. ماشین لباسشویی ال جی 12 کیلو شستشو 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N قابلیت شسشتو و خشک کردن لباس ها را دارد که برای خشک کردن لباس ها برنامه هایی جدا را در نظر گرفته است.  دارای وای فای می باشد و به راحتی به وسایل هوشمند دیگر مانند تلویزیون وصل می شود و می توان آن را با تلویزیون و یا گوشی های تلفن هوراه کنترل کرد و از فرایند شستوشی آن مطلع بود.

بخارشور در ماشین لباسشویی ال جی G1

 در ماشین های لباسشویی قابلیت بخارشور می تواند بسیار کاربردی باشد. در این ماشین لباسشویی بخار با افزایش دما به وجود می اید . از آنجه که بخار می تواند موجب نرم تر کردن لباس ها شود می توان از چروک روی لباس ها جلوگیری کند. البته بخار قابلیت هایی چون ضد آلرژی را نیز دارد. برای نمونه با افزایش دما تا 99.999 درصد آلرژن ها از روی لباس ها برداشته می شوند. در ماشین لباسشویی ال جی مدل G1 بخار با نام True Steam نام گذاری شده است. با این ماشین لباسشویی می توان لباس ها را بدون چروک کرد و یا از حساسیت پوستی مبرا شد. این قابلیت به این صورت است که در زمانی که برانه خاصی برای نوع لباس ها انتخاب می شود از دکمه TrueSteam استفاده شده و این آپشن نیز انتخاب می شود. ماشین لباسشویی به صورت اتوماتیک آن آپشن را اعمال می کند. با ماشین لباسشویی ال جی مدل G1 دیگر نیازی به نرم کننده لباس ندارید چراکه در عرض 20 دقیقه لباس ها را نرم می کند و حتی بوی آن ها را نیز از بین می برد( منظور بوی ناخوشایند روی لباس ها است که در صورت خیس شدن از خود بروز می دهند).

6DD و درام بزرگ در ماشین لباسشویی ال جی G1

موتور گیربکسی شستشویی ایده ال را فراهم می کند. این موتور چون گیربکسی و یا مگنتی می باشد، حرکت هایی متفاوت و متمایز را بر روی درام اعمال می کند. لباس ها حرکت هایی مختلف و متفاوت را تجربه می کنند و به خوبی تمیز می شوند. اما فقط تمیز شدن لباس ها نیست که اهمیت پیدا می کند در این ماشین لباسشویی با این موتور لباس ها چروک نمی شوند و یا حالت خود را از دست نمی دهند. البته درام در آن طزوری طراحی شده است تا آسیبی به لباس ها وارد نشود. این شش حرکت را در قالب یک تصویر در زیر آورده ایم.

موتور اینورتر دار گیربکسی در ماشین لباسشویی ال جی G1

 در ماشین لباسشویی موتور یا تسمه و یا گیربکسی است. البته موتور گیربکسی قابلیت ها بیشتر و دوام بیشتری را دارد. در ماشین لباسشویی G1 ال جی موتور گیربکسی و یا مگنتی می باشد. در این موتور نویز و یا لرزش بسیار کم است . چون موتور به صورت مستقیم می چرخد گشتاور ایجاد شونده با تسمه را ندارد. این موتور در کشور های خارجی تا 10 سال گارانتی می شود که نشان از کیفیت بالای موتور را دارد. موتور گیربکسی تمسه و متعلقات مربوط به تشمه را ندارد و فضای بیشتری را برای چرخش درام فراهم می کند. این موتور رده انرژی بالا ئ یا مصرف انرژی کمی را دارد. هر چند میزان رده در وب سایت ال جی اعلام نشده است ولی باید رده انرژی ++A را داشته باشد.

قابلیت شستشو و خشک کن در ماشین لباسشویی FH6G1BCHK6N

از آن جا که در این ماشین لباسشویی هم شستشو و هم خشک کردن لباس ها انجام می شود، اما انتخاب با کاربر است. در این ماشین لباسشویی می توان فقط شسشتوی لباس ها را انجام داد و از خشک کردن صرف نظر کرد. شاید در یک روز آفتابی نیازی به خشک کردن لباس ها نباشد. برنامه ها برای خشک کردن لباس ها جدا بوده و می توان دور خشک کردن را تنظیم کرد. همزمان در این ماشین لباسشویی خشک کردن و شستشو صورت می گیرد و می تواند در صرفه جویی انرژی تاثیر گذار باشد چراکه حداقل به خشک کن نیازی نخواهید داشت. در مواقع عجله بسیار کارآمد است چون لباس را شسته و به صورت خشک در اختیار کاربر می گذارد. در این ماشین لباسشویی کلاس شستشو و خشک کن A می باشد و میزان مصرف زمان و آب در فرایند خشک کردن لباس ها کمترین می باشد.

اضافه کردن لباس در زمان شستشو با ماشین لباسشویی ال جی FH6G1BCHK6N

شاید در زمان شستشوی لباس ها، ایتم و یا لباسی را فراموش کرده باشید. با ماشین لباسشویی G1 ال جی می توان در هر زمان به آن لباس اضافه کرد. ماشین لباسشویی را مکث کرده و بعد از 3 ثانیه درب ان را باز می کنید. لباس فراموش شده را به آن اضافه کرده و درب را می بندید. بعد از بستن درب ماشین لباسشویی، دکمه شروع را می زنید. از آنجا که ماشین لباسشویی از همان لحظه توقف شروع دوباره را انجام می دهد بهتر است زمانی که به مرحله خشک کردن لباس ها یا Spining رسیده است از این قابلیت استفاده نکنید چون لباس نه تنها تمیز نمی شود بلکه موجب کثیف شدن دوباره لباس ها می شود. معمولا اضافه کردن لباس در 25 درصد زمان اولیه شستشو می باشد. با ماشین لباسشویی ال جی G1 همیشه لباس هایی تمیز و در دسترس خواهید داشت. اضافه کردن لباس از همان درب اصلی صورت می گیرد.

قابلیت اتصال با وای فای و Smart ThinQ در ماشین لباسشویی ال جی G1

حتما می دانید که کلیه وسایل خانگی در جهت هوشمند بودن پیش می روند. در این ماشین لباسشویی قابلیت Smart ThinQ وجود دارد. این قابلیت امکان اتصال ماشین لباسشویی را با دیگر وسایل هوشمند مانند گوشی تلفن همراه و یا تلویزیون و... را فراهم می کند. برای نمونه در تلویزیون های ال جی یک قسمت به نام Home Dashboard وجود دارد که امکان نمایش دستگاه و تنظیمات آن بر روی تلویزیون وجود دارد. این ماشین لباسشویی را می توان با گوشی نیز تنظیم برنامه کرده و یا حداقل فرایند شستشو را زیر نظر داشت. در آن بعد از پایان شستشو، آلارمی بر روی گوشی و یا تلویزیون به جریان می افتد. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
FH6G1BCHK6N
چرخش درام
1600 دور
تعداد برنامه
12 برنامه
تعداد آپشن
8 آپشن
رده انرژی
+++A
موتور
اینورتر دایرکت درایو
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
نقره ای
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع *600 پهنا *عمق 610*
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha