دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل F4J5VN3W

LG Washing machine 9 kg 1400 RPM F4J5VN3W

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۲/۱۸
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۴/۴۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل F4J5VN3W

ماشین لباسشویی ال جی J5 مدل F4J5VN3W یکی از بهترین های ال جی است. این ماشین لباسشویی قابلیت هایی منحصر به فرد دارد و می توان آن را تا حدودی بهترین های موجود در بازار در نظر گرفت. در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل F4J5VN3W از برنامه ها و آپشن های متنوع  برای شستشوی انواعی از لباس ها استفاده می شود. تعداد برنامه های آن 14 عدد استن که با 7 عدد آپشن در نهایت شستشوی ایده آلی را محقق می کند. درام در آن با سرعت چرخش 1400 دور می چرخد و ظرفیت 9 کیلوگرم را دارد. ال جی برای ایمنی بیشتر و جلوگیری از نشت اب از ویژگی Aqua Stop استفاده می کند که در مواقع ایجاد نشتی ، جریان اب ورودی قطع می شود. موتور ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل F4J5VN3W گیربکسی بوده که دارای اینورتر می باشد. میزان صدای آن کم است که می توان از آن در تمام ساعات شبانه روز حتی موقع خواب هم استفاده کرد در آن نه تنها صدا کم است بلکه میزان لرزش ماشین لباسشویی هم با توجه به وزن هایی که در آن به کار برده است به حداقل رسیده است. موتور اینورتر دایرکت درایو علاوه بر میزان صدای کم طول عمر بالای را نیز دارد این موتور به صورت گیربکسی است و خیلی خراب می‌شود در آن موتور به صورت مستقیم در آن را می چرخاند و می تواند شش نوع حرکت را بر روی درام اعمال کند. بدون شک موتور دایرکت درایو یکی از بهترین موتور های موجود در ماشین های لباسشویی می باشد. قابلیت ضد چروک را داشته و همچنین تا حدی لباس ها را با دمای زیاد با بخار مورد شستشو قرار می دهد.

موتور اینورتر دار گیربکسی در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل F4J5VN3W

یکی از ویژگی های مثبت این ماشین لباسشویی، مقرون به صرفه بودن آن است. ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده می کند که رده انرژی مصرفی A+++ را دارد و نشان دهنده مصرف انرژی کم است. میزان صدا برای شستشو ۵۳ دسی بل و برای خشک کن ۷۴ دسی بل می باشد. معمولاً میزان صدا در زمان خشک کردن لباس ها بیشتر است اما در کل میزان صدای ماشین لباسشویی بسیار کم می باشد که می توان حتی در تمام طول شبانه روز از آن استفاده کرد. موتور در این ماشین لباسشویی مجهز به اینوتر بوده که کاهش مصرف انرژی و ایمنی موتور را موجب می شود. اینورتر از برد الکتریکی و موتور در برابر شوک های الکتریکی و نوسانات برق محافظت می کند و همچنین طول عمر موتور را افزایش میدهد. موتور ماشین لباسشویی و خود برد الکترونیکی در کشورهای اروپایی تا ۱۰ سال ضمانت می‌شود که نشان از کارایی بالای موتور را دارد.

چرخش درام موثر در شسشتو در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو J5

چرخش درام  برای ماشین لباسشویی می تواند اهمیت زیادی را داشته باشد. معمولا ماشین های لباسشویی که با سرعت بیشتری می چرخند توان شستشوی حجم بیشتری از لباس‌ها را دارند و درام در آنها با حجم بیشتری در ماشین لباسشویی قرار میگیرد. ماشین لباسشویی ال جی دارای درام با حجم زیاد می باشد که در آن می تواند 9 کیلوگرم لباس را در یک فرایند مورد شستشو قرار دهد.چرخش ۱۴۰۰ دور در دقیقه معمولاً برای وزن لباس ۹ کیلوگرم کفایت می کند. در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید به سرعت چرخش در آن توجه کرد برای نمونه یک ماشین لباسشویی ۹ کیلوگرم با سرعت چرخش درام ۱۴۰۰ دور در دقیقه معمولاً کارایی بیشتر نسبت به ماشین لباسشویی با سرعت چرخش درام ۱2۰۰ دور در دقیقه با ظریت ۹ کیلوگرم دارد. هرچه سرعت چرخش درام بیشتر باشد معمولاً موتوراستهلاک کمتری را خواهد داشت و کارایی شستشو افزایش پیدا خواهد کرد.

6 حرکت شستشو و تمیز کردن ایده ال لباس ها در ماشین لباسشویی ال جی J5

ماشین لباسشویی ال جی بر روی لباسها انواع حرکت  درام را انجام می دهد. در این ماشین لباسشویی چون موتور به صورت گیربکسی است یعنی در آن تسمه به کار نرفته است موتور می‌تواند حرکت آزادانه تری برای چرخش درام داشته باشد. در آن درام  ۶ نوع حرکت را بر روی لباس انجام  می دهد. حرکت های روی لباسها  از ایجاد چین و چروک روی لباس ها جلوگیری می کند. در میان ماشین های لباسشویی موجود در بازار، ماشین لباسشویی ال جی با موتور گیربکسی  بالاترین کارایی را دارند. البته باید متذکر شویم که قدرت لکه بری در ماشینهای لباسشویی ال جی بسیار بالا است.

یکی از آپشنها و ویژگی‌هایی که در ماشین لباسشویی ال جی وجود دارد شستشوی پرفشار است. این ویژگی می تواند لباسهای بسیار کثیف را  به صورت کاملا ایده آل تمیز کند. کاربر باید اطلاعات زیادی را در مورد برنامه های ماشین لباسشویی داشته باشد، برای نمونه وقتی لباس ابریشمی را در داخل ماشین لباسشویی قرار می دهید و از برنامه دمای بالا استفاده می کنید معمولاً لباس  حالت و فرم خود را از دست دادهو شاید دیگر قابل پوشیدن نباشد. بنابراین لازم است که کاربر همیشه بداند که برای کدام دسته از لباس ها از چه برنامه ای استفاده کند.  در این آپشن معمولا ماشین لباسشویی مصرف انرژی کمتری دارد اما مدت زمان بیشتری لباس‌ها را مورد شستشو قرار می‌دهد. هنگام شستشوی لباس ها بهتر است لباسهای بسیار کثیف  و یا لباس هایی که از خود رنگ می دهند به صورت جدا قرار داده یا به صورت جدا شستشو داده شوند. در این ماشین لباسشویی تا حد زیادی لباس ها ضد چروک شده و حتی ضد آلرژی هم می‌شوند. برای خاصیت ضد آلرژی دما تا ۷۰ درجه سانتیگراد بالا می رود بنابراین قرار دادن یک لباس ظریف برای استفاده از این آپشن معمولاً توصیه نمی شود. برنامه های ماشین لباسشویی ۱۴ عدد است و تعداد زیادی آپشن را به همراه دارند که به صورت کمکی هستند و به همراه برنامه ها استفاده می شود. ماشین لباسشویی دارای ورودی فقط آب سرد است و داخل آن از هیتر برای گرم کردن آب استفاده می شود میتوان دماهای مختلف را انتخاب کرد. 

مشاهده محصول در وب سیات شرکت سازنده

لیست قیمت ماشین های لباسشویی موجود در بازار

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
F4J5VN3W
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
7 آپشن
رده انرژی
+++A
نویز شستشو
53 دسیبل
نویز خشک کن
74 دسیبل
موتور
اینورتر دایرکت درایو
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
سفید
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع * 600 پهنا * 550 عمق
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha