دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل F4J6VYP2S

LG Washing machine 9 Kg Capacity 1400 Rpm F4J6VP2S

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۱۱/۳
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل F4J6VYP2S

ماشین لباسشویی ال جی J6 مدل F4J6VYP2S از محصولات ال جی است که در سال 2019 در اختیار کاربران قرار گرفته است. ماشین لباسشویی ال جی از موتور اینورتر فوق العاده کاربردی استفاده کرده است. این موتور گیربکسی می‌باشد و در آن از تسمه استفاده نشده است. میزان لرزش و میزان صدای بسیار کمی دارد. ال جی توانسته است با این موتور میزان فروش ماشین های لباس شویی خود را تا حد زیادی افزایش دهد. این موتور در کشورهای اروپایی تا ۱۰ سال گارانتی می‌شود و این نشان از کیفیت بالای موتور را دارد. تعداد برنامه ها و تعداد آپشن ها ی متنوع از ویژگی های این ماشین لباسشویی است. صدا در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل F4J6VYP2S بسیار کم است و می تواند در تمام طول شبانه روز از آن استفاده کرد. قابلیت تاخیر در فرایند شستشو را دارد. مثلا می توان برنامه را تنظیم و همچنین زمان تاخیر را به ساعت دلخواه تنظیم کرد. در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل F4J6VYP2S می ‌توان در صورت فراموش کردن لباس آن را به سیکل شستشو اضافه کرد به این ترتیب همیشه لباس‌های تمیز در اختیار کاربر خواهد بود. درام در این ماشین لباسشویی حجم زیادی را داشته و می‌تواند حجم زیادی از لباس ها را در یک فرآیند مورد شستشو قرار دارد. قابلیت ضد آلرژی و قابلیت ضد چروک و ویژگی ‌های دیگر موجود در این ماشین لباسشویی می باشد با این ماشین لباسشویی دیگر نگران مواد آلرژی زا بر روی لباس ها نخواهید بود و هیچ گونه حساسیت پوستی روی پوست افراد خانواده ایجاد نمی‌شود. همچنین چون شستشو با دمای بالا صورت می گیرد میزان چروک کاهش یافته و یا حداقل در فرایند بعدی به راحتی اتو می شوند.

موتور اینورتر دار گیربکسی در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو F4J6VYP2S

اینورتر در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو F4J6VYP2S موجب مصرف انرژی کم شده و از طرفی از موتور و خود ماشین لباسشویی محافظت میکند. این قطعه الکترونیکی در برابر نوسانات برق و شوک های الکتریکی، ایمنی ماشین لباسشویی و موتور را تامین می‌کند. در این ماشین لباسشویی، موتور گیربکسی است و در آن تسمه به کار نرفته است و در کشور های اروپایی تا ۱۰ سال ضمانت شده است. میزان صدای کمی دارد برای کم کردن صدا در آن و ایجاد تعادل از وزنه هایی در طرفین همچنین بالا و پایین موتور استفاده شده است.

برنامه ها و آپشن ها در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل J6

آپشن ها و برنامه های آن متعدد است. کاربران می توانند به راحتی در میان آنها انتخاب کنند و برای شستشوی لباسهای  متنوع با هر میزان کثیفی به کار ببرند. معمولا آپشن ها به صورت کاربردی و کمکی به همراه برنامه ها استفاده می شوند. تعداد برنامه ها ۱۴ عدد است. برای نمونه آپشن PreWash در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور مدل J6 کاربرد زیادی را دارد. زمانی که لباس ها گلی و یا خاکی هستند در یک مرحله به صورت کلی آبکشی می شوند و گل و یا خاک از روی آن ها برداشته می شود. در مرحله اصلی شستشو لباس ها با شوینده مورد شستشو قرار می گیرند. این ویژگی کمک می کند تا کارایی شستشو افزایش یابد و شستشوی ایده ال صورت گیرد. لازم به ذکر است که کاربر باید با نوع برنامه ها و کاربرد آن ها آشنایی داشته باشد.

ضد چروک و ضد آلرژی در ماشین لباسشویی ال جی J6 

 در برنامه اتوماتیک کاربر می‌تواند به  نوعی از آپشن ها استفاده کند. برای نمونه زمانی که لباس خاکی هستند می توان از آپشن Pre Wash استفاده کرد. زمانی که به شستشو و آبکشی بیشتری نیاز باشد از قسمت آپشنها Rinse Plus را می توان انتخاب کرد. زمانی که از آپشن ضد چروک استفاده می‌ شود معمولاً دما بالا رفته و هر گونه آلرژی را از روی لباسها برمی ‌دارد. لباس ها چون با حرارت زیاد  و بخار شستوش داده می‌شوند، از هر گونه عوامل آلرژیزا مبرا می شوند و هر گونه باکتری ها از روی آن ها برداشته می شود. البته نمی ‌توان گفت که ضد چروک به صورت صد در صدی است اما میزان چروک روی لباس‌ها را به حد قابل توجهی کاهش دهد.

کارایی شستشو و خشک کن در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو J6 مدل F4J6VYP2S به چه صورت است.

کارایی شسشتو باید اهمیت زیادی را داشته باشد. برای نمونه هر چه گرید و کارایی شسشتو بیشتر باشد، نشان از تمیز شدن بهتر لباس ها است. ال جی در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو J6 مدل F4J6VYP2S ویژگی هایی فوق العاده را به کاربرده است که موجب شده تا کارایی شسشتو و حتی خشک کردن لباس ها گرید A را داشته باشد. ال جی در آن از موتور ایده ال استفاده می کند و از طرفی با برنامه هایی که در آن قرار داده توانسته در نهایت شسشتوی ایده آلی را برای لباس ها فراهم آورد. هم کارایی شسشتو و هم کارایی خشک کن در این ماشین لباسشویی با گرید A ثبت شده اند.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
F4J6VYP2SLG
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
7 آپشن
رده انرژی
+++A
موتور
اینورتر دایرکت درایو
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
نقره ای
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع* 600 پهنا *560 عمق
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha