دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M6050FW

Samsung Dishwasher 14 sets DW60M6050FW

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۲/۲۴
تضمین اصالت :
برند :
۱۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
7 برنامه
رده انرژی مصرفی
++A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M6050FW

ماشین ظرفشویی سامسونگ 6050  یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی است که تا به حال بازار شده است. ماشین ظرفشویی سامسونگ 6050 از موتور اینورتر دیجیتال استفاده می‌کند که مصرف انرژی کمی دارد و میزان صدای آن بسیار کم می باشد. صدای آن ۴۴ تحصیل می باشد که می توان آن را در تمام مدت شبانه روز استفاده کرد. در آن از برنامه های متنوع و آپشن های کاربردی استفاده شده که هر نوع  ظرف با هر میزان کثیفی و یا هر جنسی را می تواند شستشو دهد دارای سنسور نشت آب می باشد که در صورت ایجاد نشتی جریان آب ورودی قطع میشود. طراحی ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M6050FW با رنگ سفید ادغام شده است و یک پنل دیجیتال لمسی جلوی آن قرار دارد . ظرفشویی سامسونگ 6050 کارایی و کاربرد متعددی داشته و همچنین با برنامه‌های متنوعی که دارد می‌تواند ظرف ها را به صورت بهداشتی مورد شستشو قرار دارد در یک برنامه اختصاصی میزان دما تا ۷۰ درجه سانتیگراد بالا می‌رود و هرگونه باکتری ها را از روی ظرف ها از بین می برد. سیستم شستشو در ماشین ظرفشویی روتاری می باشد که در آن یک پره در طبقه پایین به صورت چرخان آب را روی ظرف ها به جریان می اندازد. ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل DW60M6050FW سه طبقه می باشد که می توان در هر طبقه ظرف ها با اندازه ها و جنس های مختلفی را قرار داد. برای نمونه در طبقه پایین می توان ظرف های فلزی و یا ظرف‌های با میزان کثیفی زیاد را قرار داد. در طبقه وسط ظروف شیشه ای و یا ظریف قرار داده می شود. در طبقه بالا معمولاً کارد و چنگال و یا ظروف بسیار ریز مانند  فنجان ها قرار داده می شوند. طبقه ها به صورت  انعطاف پذیر بوده و می‌توان به اندازه ۵ سانتیمتر آنها را بالا و یا پایین تنظیم کرد. 

ماشین ظرفشویی سامسونگ 6050

موتور اینورتر دار روتاری در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M6050FW

اینورتر قطعه الکترونیکی است که قبل از موتور نصب می شود . یکی از کارهایی که انجام می دهد میزان مصرف انرژی را کاهش داده و همچنین از موتور و ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M6050FW در برابر شوک های الکتریکی و نوسانات برق محافظت می کند و از طرفی دیگر می‌تواند طول عمر زیاد موتور را موجب شود. در این ماشین ظرفشویی از موتور تسمه ای استفاده شده است یعنی موتور تسمه را چرخانده و تسمه هم روتور را می چرخاند. در آن  پره ها به صورت پیوسته میچرخند و آب را بر روی ظرف ها به جریان می اندازند. البته هرچند ایمنی ظرف ها به صورت ایده‌آل تامین شده است اما بهتر در چیدن ظرف ها در قسمت پایین نهایت دقت را به کار برد.

موتور اینورتر دار روتاری در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M6050FW

برنامه شسشتوی پرفشار برای ظروف بسیار کثیف در ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل 6050

معمولا هر ماشین ظرفشویی نمی تواند ظرف های بسیار کثیف را شست و شو دهد، اما در این ماشین ظرفشویی از برنامه های کاربردی برای شست‌شوی ظرف‌ها و لکه‌های سخت به کار گرفته شده است، که می‌توان در مواقع ضروری از آن استفاده کرد. البته کاربر باید آشنایی کامل با برنامه‌های ماشین ظرفشویی داشته باشد. در برنامه شستشوی Intensive ، ظرف‌های بسیار کثیف به خوبی تمیز می شوند. معمولاً ظرف های بسیار کثیف را در طبقه پایین قرار داده می شوند تا جریان آب بر روی آنها به راحتی صورت گیرد. در زمانی که برنامه شستشوی Intensive فعال میشود پمپ آب با فشار بالا  کار می کند .مدت زمان این برنامه برای شستشوی ظرف‌ها بیشتر می‌باشد. کارایی شستشو دراین ماشین ظرفشویی A می باشد و همچنین برای خشک کردن هم گرید A را به دست آورده است. می توان نتیجه گرفت که ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل 6050 یکی از ایده آل ترین ماشین های ظرفشویی موجود در بازار می باشد که هم برای خشک کردن ظرف ها برای شستشو توانسته است که رده A را کسب کند.

 

برنامه شسشتوی پرفشار برای ظروف بسیار کثیف در ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره مدل 6050

آپشن شستشو با تاخیر Delay Start در ماشین ظرفشویی DW60M6050FW

در ماشین ظرفشویی DW60M6050FW برنامه بسیار کاربردی دیگری نیز وجود دارد که می توان آن را  آپشن در نظر گرفت .در  این برنامه می‌توان ظرف ها را با تأخیر مورد شستشو قرار داد.این آپشن کارایی بسیار بالایی را دارد، برای نمونه می توان شسشتو را به  ساعات اولیه صبح به تعویق انداخت که در این زمان میزان مصرف انرژی کمتر بوده و همچنین تعرفه کمتری برای آن در نظر گرفته شده است.این برنامه به این صورت است که ابتدا ظرف را در ماشین ظرفشویی قرار داده و با تنظیم برنامه ها میزان زمان تاخیر را مشخص می کنید. زمان تاخیر به صورت شمارش معکوس شروع شده و زمانی که تمام شود، ماشین ظرفشویی شروع به شستشوی ظرف ها می کند. این ماشین ظرفشویی میزان صدای بسیار کمی دارد. میزان صدای ۴۴ نسیبه به نظر می رسد که هیچگونه مزاحمتی را در زمان شستشو ایجاد نکند.

 

آپشن شستشو با تاخیر Delay Start در ماشین ظرفشویی DW60M6050FW

 

شسشتوی نیم بار Half Load در ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 6050

یکی از برنامه‌های بسیار کاربردی برنامه شستشوی نیم بار Half Load می باشد که در این ماشین ظرفشویی وجود دارد. برنامه شستشوی ظرف های روزانه است که در هر وعده غذایی می توانید ظرف ها را با ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 6050 مورد شستشو قرار دهید. مهم نیست که تعداد ظرف‌های چقدر باشد معمولاً این ماشین ظرفشویی حتی یک  ظرف را می تواند مورد شسشتو قرار دهد. در این برنامه میزان مصرف انرژی، مصرف آب و حتی میزان مصرف قرص شوینده  هم کم می باشد. معمولاً با توجه به وزن ظرف ها و یا تعداد آنها، مصرف انرژی یا مصرف آب اتخاذ می‌شود. بنابراین می توانید از ماشین ظرفشویی سامسونگ ۶۹۵۰ به صورت روزانه در هر وعده غذایی استفاده کنید.

 

 

 

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
DW60M6050FW
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
7 برنامه
برنامه ها
• Intensive • Auto • Delicate • Eco • Express • Quick • Pre Wash
تعداد آپشن ها
6 آپشن
رده انرژی مصرفی
++A
صدا یا نویز
44 دسیبل
مصرف آب
10.5 لیتر
موتور
اینورتر دیجیتال
سیستم شستشو
روتاری، 2 بازو شستشو
شستشو توربو
بخارشور
دانلود برنامه
قابلیت Smart ThinQ
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
سفید
دستگیره
پاکتی
ابعاد ( میلی متر)
598 پهنا، 600 عمق ، 845 ارتفاع
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha